ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Paneláky završily ve Štěpánském turnaji ve Slavičíně zlatý hattrick

zobrazit foto

30.12.2019, 10:36 | vložil: Petr Koseček

Ve slavičínské sportovní hale se konal 26. prosince již 37. ročník Štěpánského turnaje v sálové kopané. Před výbornou diváckou kulisou byl k viděni vynikající futsal. Představila se zde celá řada současných i bývalých hráčů FC TVD Slavičín a také bývalých futsalových reprezentantů. V turnaji startovalo tradičně osm celků, které byly rozděleny do dvou skupin. Dva nejlepší týmy pak postupovaly do semifinálových bojů. Ve skupině A si postup pohlídali dva hlavní favorité turnaje a to obhájci titulu TJ Paneláky a také tým Kovaříků.


Ve vyrovnané skupině B se nakonec z postupu radovala mužstva Hadrářů a pořádající Závady Hrádek. Asi nejlepší zápas dne nabídlo hned první semifinále mezi hrádeckou Závadou a TJ Paneláky. Závada dlouho vedla 1:0 gólem trenéra štítenských fotbalistů Pavla Prešnajdera, kdy další své vyložené šance trestuhodně zahodila. A přišel zákonitý trest, kdy pouhých třináct sekund před koncem při hře bez brankáře vyrovnal Zdeněk Otava a šlo se na penalty. Ty jasně ovládly Paneláky v poměru 3:1 a s notnou dávkou štěstí postoupily do finále.


Ve druhém semifinále porazili Kovaříci překvapivě snadno Hadráře 4:2. O třetí místo se kopaly pouze pokutové kopy a ty zvládla hrádecká Závada v poměru 4:2 a brala tak bronz. Finále bylo jasnou záležitostí Paneláků, které po výhře 3:0 mohly slavit třetí titul v řadě. V sestavě vítězů hrál prim kapitán slavičínského divizního FC TVD Petr Švach a také futsalista ligového Zlína Ivo Světlík či nestárnoucí Milan Both. V brance dominoval brankář ostravského Baníku Lumír Číž. Poděkování patří i sponzorům: NICOMA a.s. - Roman Machala , ELVA, HOPA Slavičín. Už se můžeme těšit na 38. ročník, který budou pořádat v roce 2020 Hadráři.
Nejlepší hráč: Ondřej Školník (Závada Hrádek)

Nejlepší střelec: Martin Holek (Kovaříci)

Nejlepší brankář: Lumír Číž (TJ Paneláky)
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: