ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V pořadí již 32.memoriál M.Kotraby a 22.ročník H.Bálka v sálové kopané ve Vilémově vyhrál tým – Best off Varnsdorf

zobrazit foto

31.12.2019, 12:09 | vložil: Petr Koseček

Za účasti pouhých osmi kvalitních mužstev, z toho dvou zcela nových, byl ve čtvrtek 26.12.2019 odehrán tento populární turnaj v sálové kopané ve vilémovské sportovní hale. Že je to turnaj nevyzpytatelný, ve kterém lze jen těžko tipovat vítěze, se v letošním klání opět potvrdilo, když ze dvou velkých favoritů – PZP Lipová a SC Stap Vilémov - se ani jeden z nich neprobojoval do semifinále !!! Další z velkých favoritů – Větrolam Hostice obsadil až 4.místo. Vítěz turnaje – Best off Varnsdorf to ale také neměl jednoduché.

Turnaje se zúčastnili i mnozí známí fotbalisté – jako např. – Míla Kučera, Adam Ondráček, Vlasta Šmalcl, Láďa Čurgali ml. a dále mnozí hráči působící v Německu či ve vilémovském Á-týmu. Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech mužstvech a všichni pak ještě postoupili do Play off. Zajímavostí bylo, že v celém Play off se nekopaly ani jednou penalty za remízový zápas, ale všechna utkání našla vítěze v normální hrací době. A další zajímavostí bylo, že vítězové skupin – Větrolam Hostice ani Jackovi kluci na titul nedosáhli. Celý turnajový maratón měl 20 utkání v délce 1x12 minut, které odřídila trojice – Peschkö, Jirsák a Soukup. I jim patří dík za hladký průběh celé této akce.

Výsledky od play-off:


Čtvrtfinále:
Větrolam Hostice – Jeho děti Šluknov 6:0
Best off Varnsdorf – PZP Lipová 1:0
Repre Šluknov – SC Stap Vilémov 2:1
Muži v černém Šluknov – Jackovi kluci Varnsdorf 0:2

Semifinále:
Větrolam – Best off 0:3
Repre – Jackovi kluci 2:0

O 3. - 4. místo:
Jackovi kluci – Větrolam 5:1

Finále:
Best off - Repre Šluknov 1:0

Vyhodnocení nejlepších jednotlivců a kolektivů:

•Nejlepší hráč: Ondráček Adam – Repre Šluknov
•Nejlepší brankář: Ondrka Jiří – Best off Varnsdorf
•Nejlepší střelec: Kučera Miloslav – Jackovi kluci Varnsdorf
•Nejlepší rozhodčí: Pöschko Jaroslav – Varnsdorf

Nejlepší čtyři mužstva obdržela velmi bohaté dárkové koše a první tři k tomu ještě krásné poháry. Vítěz k tomu ještě tradiční živé sele o váze 25 kg a putovní pohár. Nejlepší jednotlivci pak další hodnotné ceny, které předávali – starosta obce pan Zdenek Černý, funkcionáři Fanda klubu, Sálovka Clubu Stap a SK Stap Tratec Vilémov. Turnaj se těšil tradičně i velkému zájmu diváků, kterých se po celý den sešlo okolo šedesátky a to jak místních, tak i z celého širokého okolí. Zpestřením pro všechny účastníky této akce bylo jistě i shlédnutí kronik z historie všech dosavadních turnajů, stejně jako rozsáhlá fotogalerie na stěnách haly ze sportovního dění ve Vilémově. Byl to dle názoru zúčastněných hráčů i přítomných odborníků, opět jeden z velmi povedených turnajů, který kdy byl ve Vilémově i v širokém okolí uspořádán. Mužstev oproti loňskému ročníku ale bohužel výrazně ubylo, což je neradostné konstatování a nabízí se otázka zda-li v tomto turnaji nadále pokračovat.

Pořadatelé nezapomněli v průběhu turnaje navštívit ani oba hroby zesnulých kamarádů a uctít jejich památku položením kytice.

Pořadatelé děkují touto cestou všem sponzorům, kteří se na této akci spolupodíleli a díky nimž bylo možno zajistit velice hodnotné ceny, které přesáhly sumu 12 tisíc Kč !!!
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: