ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Hnilička si dal vlastní gól. Šéf Národní sportovní agentury je v průšvihu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Sáloví fotbalisté Zlína přivítají v neděli ve sportovní hale Datart Spartu Praha a Bombarďáky z Větřní

zobrazit foto

1.1.2020, 12:14 | vložil: Petr Koseček

Zlín – Mužstvo Zlína se o víkendu v první celostátní lize v sálovém fotbale poprvé v letošní sezoně představí domácím divákům. Celek z krajského města v neděli 5. ledna nejprve od 15 hodin změří síly se Spartou Praha a poté se v 17 hodin utká s kolektivem z Větřní. Oba duely se odehrají ve sportovní hale Datart.

,,Pražská Sparta předvádí agresivní sálový fotbal ozdobený pohlednými kombinačními akcemi. Pražané, které koučuje český reprezentant Václav Bellada jsou navíc nebezpeční ze standardních situací. Tým složený se zkušených, ale i mladých hráčů, se navíc může v bráně spolehnout na Jaroslava Belladu. V listopadovém utkání jsme s nimi na jejich ploše v Radotíně vyhráli 3:2. Proto doufám, že je i v domácí odvetě porazíme,“ plánuje zlínský útočník Jan Hřebačka.

Domácí, kteří jsou v tabulce elitní české soutěže po 8. kole na druhém místě chtějí naplno bodovat i v následném duelu s mužstvem z Větřní.

,,Bombarďáci z jihu Čech vedení bývalým brankářem české sálovkářské reprezentace Pavlem Šilhánem zvládají svoje zápasy velmi dobře takticky. Mají skvěle nacvičené rozehrávky autů, rohů i přímých kopů. Nicméně i druhé nedělní střetnutí chceme vyhrát, abychom smazali manko na lídra soutěže Chemcomex Prahu. V partii s pátým týmem tabulky ovšem musíme po celý průběh zápasu podávat soustředěný a bezchybný výkon. Větřní totiž dokáže potrestat každou chybu,“ uvědomuje si Hřebačka.

PROGRAM 1. CELOSTÁTNÍ LIGY V SÁLOVÉM FOTBALE VE ZLÍNĚ:

Neděle 5. ledna: Moravská Třebová – Sparta Praha (14), Zlín – Sparta Praha (15), Moravská Třebová – Větřní (16), Zlín – Větřní (17).


Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/zapisnik-lubomira-hotare-20191231.html

Autor: Lubomír Hotař
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: