Prohlédněte si videa z utkání na MS v roce 2007 v Argentině .....více v sekci Aktuality

Ženy Hradiště se po roční odmlce vrátily na trůn

14.1.2020, 15:38 | vložil: Petr Koseček

Čtvrtý ročník turnaje žen „O pohár okresního předsedy“ opanoval tým TJ Hradiště, který v přímém souboji o prvenství porazil loňského vítěze z Třeboně. Důležitým momentem klíčového utkání bylo nezaviněné zranění brankářky a rozdíl v proměňování šancí velmi vyrovnaného utkání. Třetí místo bralo vinou horšího celkového skóre TJ Mokré. Korunu krále střelců si pomyslně oprávněně nasadila Michaela Sitterová z Hradiště, která v současné době hostuje v dorostu Sparty. Nejlepší hráčka byla vybrána z řad Třeboně, stala se jí Tereza Kešnerová. Turnaj provázela velmi pohodová a přátelská atmosféra, o kterou se zasloužily všechny zúčastněné týmy, za což jim patří velké poděkování.

Kompletní fotogalerii naleznete na:

Výsledky:
9,00 - 9,17 3-1 Třeboň - S. Ústí 4:0
5´ - 1:0 – Pfeiferová, 6´ 2:0 – Kubíčková, 17´ - 3:0 – Kršnerová, 17´ - 4:0 – Kešnerová
CH: 1:1, R: Zabilka, Tůma
9,20 - 9,37 4-2 Mokré - Protivín 3:0
8´ - 1:0 – Kollerová, 9´ - 2:0 – Traplová, 9´ - 3:0 – Traplová
CH: 1:1, R: Granec, Zabilka
9,40 - 9,57 6-5 Borovany - Hradiště 0:2
3´ - 0:1 – Sitterová, 9´ - 0:2 – Jamburová
CH: 0:0, R: Granec, Tůma
10,00 - 10,17 1-4 S. Ústí - Mokré 0:3
1´ - 0:1 – Hrabánková ml., 7´ - 0:2 – Chaloupková, 14´ - 0:3 – Kroutlová
CH: 0:3, R: Zabilka, Tůma
10,20 - 10,37 3-6 Třeboň - Borovany 2:1
1´ - 0:1 – Jandová, 4´ - 1:1 – Kubíčková, 15´ - 2:1 – Svobodová
CH: 2:0, R: Granec, Zabilka
10,40 - 10,57 5-2 Hradiště - Protivín 2:0
11´ - 1:0 – Jančisková, 15´ - 2:0 – Jančisková
11,00 - 11,17 1-6 S. Ústí - Borovany 2:2
2´ - 0:1 – Jandová, 9´ - 0:2 – Konopová, 12´ - 1:2 – Stejskalová, 14´ - 2:2 – Habrová
CH: 0:2, R: Zabilka, Tůma
11,20 - 11,37 4-5 Mokré - Hradiště 1:6
4´ - 0:1 – Sitterová, 6´ - 0:2 – Jančisková, 7´ - 0:3 – Němečková, 10´ - 0:4 – Sitterová, 11´ - 0:5 – Sitterová, 14´ - 0:6 – Sitterová, 16´ - 1:6 – Chaloupková
CH: 0:3, R: Granec, Zabilka
11,40 - 11,57 2-3 Protivín - Třeboň 0:4
6´ - 0:1 – Divoká, 6´ - 0:2 – Svobodová, 7´ - 0:3 – Svobodová, 12´ - 0:4 – Kubíčková
CH: 1:2, R: Granec, Tůma
12,00 - 12,17 5-1 Hradiště - S. Ústí 4:0
3´ - 1:0 – Jančisková, 6´ - 2:0 – Jančisková, 9´ - 3:0 – Mužíková, 16´ - 4:0 – Jamburová
CH: 1:0, R: Zabilka, Tůma
12,20 - 12,37 2-6 Protivín - Borovany 1:3
4´ - 1:0 – Doubková, 8´ - 1:1 – Kršíková, 10´ - 1:2 – Jandová, 13´ - 1:3 – Benedová
CH: 2:3, R: Granec, Zabilka
12,40 - 12,57 4-3 Mokré - Třeboň 1:1
7´ - 1:0 – Traplová, 11´ - 1:1 – Kubíčková
CH: 3:4, R: Granec, Tůma
13,00 - 13,17 2-1 Protivín - S. Ústí 1:0
13´ - 1:0 – Doubková
13,20 - 13,37 3-5 Třeboň - Hradiště 1:2
6´ - 1:0 – Kubíčková, 7´ - 1:1 – Sitterová, 9´ - 1:2 – Sitterová
CH: 3:3, R: Zabilka, Granec
13,40 - 13,57 6-4 Borovany - Mokré 2:3
2´ - 1:0 – Jandová, 2´ - 1:1 – Traplová, 3´ - 1:2 – Kollerová, 10´ - 1:3 – Novotná, 13´ - 2:3 – Řehořová
CH: 3:3, ŽK: 1:0 (6´ Vyslužilová), R: Granec, Tůma