ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zrušení schůze vedoucích na jihu Čech .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky Zlínské krajské ligy sálového fotbalu - 6.hrací den 18.1.2020

zobrazit foto

18.1.2020, 08:13 | vložil: Vladimír Vitásek

8:00 56. SPEED Otrokovice – INTER Otrokovice 2:3 (1:2)
8:35 57. BAD BOYS - OLDSTARS 1:4 (1:0)
9:10 58. HOŠANI Skaštice – SPEED Otrokovice 1:4 (1:3)
9:45 59. OLDSTARS – INTER Otrokovice 2:5 (1:3)
10:20 60. BAD BOYS – HOŠANI Skaštice 3:8 (1:3)
10:55 61. BURE Hulín – FUTSAL Zlín „B“ 0:1 (0:1)
11:30 62. YOUNG BOYS – ASC Bohuslavice 3:4 (3:2)
12:05 63. FUTSAL Kroměříž – BURE Hulín 5:1 (5:1)
12:40 64. ASC Bohuslavice – FUTSAL Zlín „B“ 6:2 (4:1)
13:15 65. YOUNG BOYS – FUTSAL Kroměříž 0:13 (0:6)

Tabulka družstev po nadstavbové části:

Tabulka pořadí
poř. název družstva zápasy výhra remíza prohra skóre body
1. HOŠANI Skaštice 13 10 1 2 67:33 31
2. FUTSAL Kroměříž 13 10 1 2 60:21 31
3. ASC Bohuslavice 13 9 1 3 37:24 28
4. OLDSTARS 13 8 0 5 56:36 24
5. SPEED Otrokovice 13 6 2 5 38:26 20
6. INTER Otrokovice 13 4 2 7 34:37 14
7. FUTSAL Zlín "B" 13 4 2 7 25:38 14
8. BURE Hulín 13 4 0 9 23:41 12
9. BAD BOYS 13 3 1 9 28:57 10
10. YOUNG BOYS Baťov 13 2 0 11 16:71 6

O pořadí na prvních dvou místech po nadstavbové části rozhodlo vzájemné utkání.


Dalším hracím dnem Krajské ligy sálového fotbalu Zlínského kraje je následující sobota 25.1.2020, kdy je na pořadu již čtvrtfinále play –off. Utkají se v něm následující dvojice:


8:00 HOŠANI Skaštice – BURE Hulín
8:35 FUTSAL Kroměříž - FUTSAL Zlín
9:10 BURE Hulín - HOŠANI Skaštice
9:45 FUTSAL Zlín – FUTSAL Kroměříž
10:20 ASC Bohuslavice – INTER Otrokovice
10:55 OLDSTARS – SPEED Otrokovice
11:30 INTER Otrokovice – ASC Bohuslavice
12:05 SPEED Otrokovice - OLDSTARS
12:40 o 9.místo BAD BOYS – YOUNG BOYS


Tabulka slušnosti po nadstavbové části:

poř. družstvo body
1. YOUNG BOYS Baťov 57
2. BAD BOYS 65
3. INTER Otrokovice 83
4. OLDSTARS 85
5. HOŠANI Skaštice 87
6. ASC Bohuslavice 92
7. BURE Hulín 93
8. FUTSAL Kroměříž 94
9. FUTSAL Zlín "B" 103
10. SPEED Otrokovice 112


Tabulka střelců po nadstavbové části:

poř. jméno družstvo branky
1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 24
2 Berky Lukáš OLDSTARS 19
3 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 15
4 Gojš Jan SPEED Otrokovice 13
5 Slaměník Ondřej OLDSTARS 12
6 Torma Dominik BAD BOYS 11
7 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 10
7 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 10
8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 9
8 Strašák Tomáš OLDSTARS 9
8 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 9
9 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 8
10 Juráň Jakub ASC Bohuslavice 7
10 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 7
10 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 7
11 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 6
11 Dutkevič Adam BURE Hulín 6
11 Huťka Michal INTER Otrokovice 6
11 Krajča Pavel INTER Otrokovice 6
11 Malota Tomáš BAD BOYS 6
11 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
11 Votava Petr ASC Bohuslavice 6
12 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 5
12 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 5
12 Vopatřil Jan ASC Bohuslavice 5
12 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 5
13 Bubla Petr OLDSTARS 4
13 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
13 Kalina David FUTSAL Kroměříž 4
13 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 4
13 Menšík David OLDSTARS 4
13 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 4
13 Silný Jan (A) FUTSAL Zlín "B" 4
13 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 4
14 Bartek Martin BAD BOYS 3
14 Barták Jan BURE Hulín 3
14 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
14 Dosoudil Martin BURE Hulín 3
14 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 3
14 Foral Roman SPEED Otrokovice 3
14 Julina Zdeněk (A) FUTSAL Zlín "B" 3
14 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 3
14 Kovář Jiří (A) FUTSAL Zlín "B" 3
14 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 3
14 Menša Petr BAD BOYS 3
14 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 3
14 Sklenář David INTER Otrokovice 3
14 Stančík Radek HOŠANI Skaštice 3
14 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
14 Sychra Martin INTER Otrokovice 3
14 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
14 Zavadil Michal BURE Hulín 3
14 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
14 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
15 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 2
15 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 2
15 Hřebačka Jan FUTSAL Zlín "B" 2
15 Juhás Lukáš ASC Bohuslavice 2
15 Jurášek Martin BURE Hulín 2
15 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 2
15 Kadlík Robert BAD BOYS 2
15 Kolář Michal INTER Otrokovice 2
15 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 2
15 Němec Petr BURE Hulín 2
15 Sadil Ondřej BAD BOYS 2
15 Sedlák Marek OLDSTARS 2
15 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
15 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 2
15 Sviečka Libor INTER Otrokovice 2
15 Tabara Aleš BURE Hulín 2
15 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2
15 Zapletal Martin INTER Otrokovice 2
15 Štefka Jiří YOUNG BOYS Baťov 2
16 Holman David YOUNG BOYS Baťov 1
16 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
16 Houser Marek YOUNG BOYS Baťov 1
16 Jeřábek David YOUNG BOYS Baťov 1
16 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 1
16 Kadlík Jiří BAD BOYS 1
16 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 1
16 Kamenčák Radim (A) FUTSAL Zlín "B" 1
16 Kozubík Matěj YOUNG BOYS Baťov 1
16 Laciga Martin FUTSAL Zlín "B" 1
16 Mahmedi Serafeddin FUTSAL Zlín "B" 1
16 Maliňák Vlastimil ASC Bohuslavice 1
16 Medek Filip YOUNG BOYS Baťov 1
16 Miklík Michal BURE Hulín 1
16 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
16 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
16 Panák Michal OLDSTARS 1
16 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
16 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1
16 Zapletal Josef OLDSTARS 1
16 Zapletal Vítek YOUNG BOYS Baťov 1
16 Švec Vít OLDSTARS 1
16 Černocký Václav BURE Hulín 1





Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: