ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Králem střelců na Zlínsku je skaštický Zdeněk Konečník

zobrazit foto

19.1.2020, 10:09 | vložil: Petr Koseček

Tabulka střelců zlínské krajské ligy po nadstavbové části:

1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 24
2 Berky Lukáš OLDSTARS 19
3 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 15
4 Gojš Jan SPEED Otrokovice 13
5 Slaměník Ondřej OLDSTARS 12
6 Torma Dominik BAD BOYS 11
7 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 10
7 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 10
8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 9
8 Strašák Tomáš OLDSTARS 9
8 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 9
9 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 8
10 Juráň Jakub ASC Bohuslavice 7
10 Mršťák Josef FUTSAL Kroměříž 7
10 Sotolář Jiří SPEED Otrokovice 7
11 Bartůšek Ondřej FUTSAL Kroměříž 6
11 Dutkevič Adam BURE Hulín 6
11 Huťka Michal INTER Otrokovice 6
11 Krajča Pavel INTER Otrokovice 6
11 Malota Tomáš BAD BOYS 6
11 Matoušek Tomáš FUTSAL Kroměříž 6
11 Votava Petr ASC Bohuslavice 6
12 Kašík Jakub SPEED Otrokovice 5
12 Marčík Zdeněk ASC Bohuslavice 5
12 Vopatřil Jan ASC Bohuslavice 5
12 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 5
13 Bubla Petr OLDSTARS 4
13 Buksa Tomáš FUTSAL Kroměříž 4
13 Kalina David FUTSAL Kroměříž 4
13 Lendler Patrik ASC Bohuslavice 4
13 Menšík David OLDSTARS 4
13 Rusek Jan YOUNG BOYS Baťov 4
13 Silný Jan (A) FUTSAL Zlín "B" 4
13 Skřivan Adam SPEED Otrokovice 4
14 Bartek Martin BAD BOYS 3
14 Barták Jan BURE Hulín 3
14 Bubla Lukáš OLDSTARS 3
14 Dosoudil Martin BURE Hulín 3
14 Dvořáček Dominik ASC Bohuslavice 3
14 Foral Roman SPEED Otrokovice 3
14 Julina Zdeněk (A) FUTSAL Zlín "B" 3
14 Kahaja Daniel FUTSAL Zlín "B" 3
14 Kovář Jiří (A) FUTSAL Zlín "B" 3
14 Krhut Dominik FUTSAL Zlín "B" 3
14 Menša Petr BAD BOYS 3
14 Motal Ladislav HOŠANI Skaštice 3
14 Sklenář David INTER Otrokovice 3
14 Stančík Radek HOŠANI Skaštice 3
14 Stojaník Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
14 Sychra Martin INTER Otrokovice 3
14 Votava Matěj ASC Bohuslavice 3
14 Zavadil Michal BURE Hulín 3
14 Šilinger Ondřej FUTSAL Kroměříž 3
14 Žárský Marek INTER Otrokovice 3
15 Bršlica Adam SPEED Otrokovice 2
15 Bršlica Pavel SPEED Otrokovice 2
15 Hřebačka Jan FUTSAL Zlín "B" 2
15 Juhás Lukáš ASC Bohuslavice 2
15 Jurášek Martin BURE Hulín 2
15 Kadlec Jakub YOUNG BOYS Baťov 2
15 Kadlík Robert BAD BOYS 2
15 Kolář Michal INTER Otrokovice 2
15 Novák Jaroslav SPEED Otrokovice 2
15 Němec Petr BURE Hulín 2
15 Sadil Ondřej BAD BOYS 2
15 Sedlák Marek OLDSTARS 2
15 Skyba Aleš INTER Otrokovice 2
15 Sova Antonín HOŠANI Skaštice 2
15 Sviečka Libor INTER Otrokovice 2
15 Tabara Aleš BURE Hulín 2
15 Zapletal Jakub (A) FUTSAL Zlín "B" 2
15 Zapletal Martin INTER Otrokovice 2
15 Štefka Jiří YOUNG BOYS Baťov 2
16 Holman David YOUNG BOYS Baťov 1
16 Holík Tomáš FUTSAL Zlín "B" 1
16 Houser Marek YOUNG BOYS Baťov 1
16 Jeřábek David YOUNG BOYS Baťov 1
16 Jugas Jakub HOŠANI Skaštice 1
16 Kadlík Jiří BAD BOYS 1
16 Kadrle Lukáš ASC Bohuslavice 1
16 Kamenčák Radim (A) FUTSAL Zlín "B" 1
16 Kozubík Matěj YOUNG BOYS Baťov 1
16 Laciga Martin FUTSAL Zlín "B" 1
16 Mahmedi Serafeddin FUTSAL Zlín "B" 1
16 Maliňák Vlastimil ASC Bohuslavice 1
16 Medek Filip YOUNG BOYS Baťov 1
16 Miklík Michal BURE Hulín 1
16 Močička Leoš INTER Otrokovice 1
16 Okál Filip FUTSAL Zlín "B" 1
16 Panák Michal OLDSTARS 1
16 Pindryč Radim YOUNG BOYS Baťov 1
16 Vašulka Radim YOUNG BOYS Baťov 1
16 Zapletal Josef OLDSTARS 1
16 Zapletal Vítek YOUNG BOYS Baťov 1
16 Švec Vít OLDSTARS 1
16 Černocký Václav BURE Hulín 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: