ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký sálovkář Jirka Mužík si zahrál za Chrudim Ligu mistrů .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

V 5. kole veteránské soutěže na Ústecku bodovala všechna mužstva

zobrazit foto

20.1.2020, 17:21 | vložil: Petr Koseček

Páté kolo Benešovské stavebniny Veteráns Ligy Ústeckého kraje se odehrálo v sobotu 18.1.2020 v Libouchci. Za zajímavost tohoto turnaje lze považovat tu skutečnost, že ani jedno z mužstev neodjíždělo s prázdnou a za překvapení lze brát nečekaná vítězství Dumba a Noty nad Tenisem resp. „Béčkem“ Jílového.
Stoprocentní v tomto kole byla dvě mužstva. SK Autocentrum Jílové „A“ dvěma výhrami ve dvou utkáních pohodlně udržují náskok v čele tabulky před zbytkem veteránského pelotonu. SF Bělá Děčín po dvou vítězstvích poskočila na stříbrnou pozici. Výměna pozic mezi Bělou a Jílovým „B“ byla po tomto kole jedinou změnou ve veteránské tabulce.
Dalším šestibodovým týmem v tomto turnaji byl Tenis Proboštov, který tak udělal výrazný krok ke své účasti v bojích o veteránský titul.
Zbylá mužstva v pátém kole získala tři body. Eurosport Teplice k tomu potřeboval dvě utkání, ostatní své body urvali ve třech zápasech. Týmu SK Autocentrum Jílové „B“ tři body nestačily na udržení druhého místa a kleslo na třetí příčku. Na pátém až devátém místě se nic nezměnilo a tak jsou mužstva seřazená v následujícím pořadí: Eurosport Teplice, Futsal Varnsdorf, Old Stars Ludvíkovice, Nota Děčín a SK Dumbo Děčín.
Mužem kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a tentokrát máme dva střelce kola, oba se trefili 5x a jsou to Josef Štercl z SK Autocentrum Jílové „B“ a Zdeněk Červenka z SK Autocentrum Jílové „A“.
Závěrečné kolo základní části se odehraje v sobotu 8.2.2020 od 8.00 hod. v Libouchci.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: