ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Termínová listina sálovkářských soutěží v Ústeckém kraji pro sezónu 2020/21 .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Žabovřesky poprvé padly, United podruhé v sezoně zvítězil

zobrazit foto

21.1.2020, 16:34 | vložil: Petr Koseček

V pátém turnaji se nevedlo vedoucímu týmu 2. okresní ligy, který nejprve ztratil za remízu s Černým Bezem a následně poprvé v sezoně prohrál s Demolicí. Ta nevyužila šanci přiblížit se lídrovi na dostřel a prohrála s rezervou Nextu, která si v obou zápasech s chutí zastřílela a tabulkově si polepšila na třetí místo. Teprve druhou výhru v sezoně si připsal nováček United s B-Cross Teamem a právě tohoto soupeře již má bodově nadohled. Kuriozitou tohoto turnaje bylo, že Demolice za 40 minut hry neměla jedinou akumulovanou chybu!

NE 19.1.20, 2.OL, 5. TURNAJ, LIŠOV

Výsledky:

ČERNÝ BEZ – ŽABOVŘESKY 4:4 (1:1)

B: Štumbauer 2, Houska, Tauber – Klíma 2, Borovka, Voráček

F: 7:7

R: Škuthan, Granec

P: 1.1, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4

ČERNÝ BEZ – YOUNG BOYS 2:6 (2:2)

B: Rottner, Tauber – Koňarík 2, Dušek, Jodl, Kaše, Pavlík

F: 6:6

R: Škuthan, Kollmann

P: 2:0, 2:6

ŽABOVŘESKY – DEMOLICE 5:7 (3:3)

B: Klíma 3, Voráček, Hála – Janeček 4, Novák 2, Troup

F: 3:0

R: Granec, Kollmann

P: 0:1, 2:1, 2:3, 3:3, 3:4, 4.4, 4:6, 5:6, 5:7

B-CROSS – YOUNG BOYS 1:8 (0:4)

B: Daniel – Pavlík 3, Dušek, Kaše, Průdek, Koňarík, Macek

F: 7:2

R: Škuthan, Granec

P: 0:5, 1:5, 1:8

DEMOLICE – NEXT B 2:9 (0:3)

B: Janeček, Novák – Hájek 4, Kubeš, Le 2, Křiváček

F: 0:6

R: Kollmann, Škuthan

P: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:9

B-CROSS – UNITED 2:3 (1:1)

B: Vodák, Suchý – Voldřich 2, Hrbek

F: 7:7

R: Granec, Kollmann

P: 0:1, 2:1, 2:3

ARCHEUS – NEXT B 3:10 (1:1)

B: Šauer, Chmátal, Kodada – Hájek 3, Le, Křiváček 2, Benkovský, Kubeš, Frühauf

F: 5:5

R: Granec, Škuthan

P: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:10

UNITED – JÁVŘI 2:5 (2:2)

B: Koťátko, Voldřich – Škarda 2, Mendlík, Martinec, Činčura

F: 3:7

R: Škuthan, Kollmann

P: 2:0, 2:5

ARCHEUS – JÁVŘI 4:6 (1:5)

B: Šauer, Kodada, Malák – Činčura 2, Novák, Mendlík, Škarda, Martinec

F: 6:7

ŽK: 1:0 (Nikodem)

R: Kollmann, Granec

P: 0:5, 3:5, 3:6, 4:6

Tabulka:

1. Žabovřesky 10 8 – 1 – 1 55:26 25

2. Demolice 10 6 – 2 – 2 49:44 20

3. Next B 10 6 – 0 – 4 63:34 18

4. Young Boys 10 5 – 2 – 3 57:33 17

5. Černý Bez 10 4 – 2 – 4 42:46 14

6. Jávři 10 4 – 1 – 5 52:51 13

7. Archeus 10 3 – 1 – 6 42:61 10

8. B-Cross 10 2 – 1 – 7 30:55 7

9. United 10 2 – 0 – 8 33:70 6




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: