ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Pro kamaráda Václava ... .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky 7.hracího dne Zlínské krajské ligy - čtvrtfinále play-off

zobrazit foto

25.1.2020, 08:24 | vložil: Vladimír Vitásek

Čtvrtfinále play-off se hraje systémem na 2 zápasy, při rovnosti bodů se provádí kopy ze značky pokutového kopu (5).


Série o 9.místo
Pro týmy na devátém a desátém místě se bude hrát na 2 vítězné zápasy (zde bude trvat každé utkání 2x20 min). 25.1.2020 se hraje první utkání.

8:00 HOŠANI Skaštice – BURE Hulín 2:2 (1:1)
Konečník,Škrabana - Dutkevič,Navrátil

8:35 FUTSAL Kroměříž - FUTSAL Zlín 7:2 (3:2)
Stojaník 2,Kaďorek 2,Kalina,Chmela,Suchánek - Kamenčák,Velev

9:10 BURE Hulín - HOŠANI Skaštice 0:4 (0:1)
Motal L.,Škrabana,Sova,Konečník

Do semifinále postupují Skaštice, o 5.-8. místo si zahraje Hulín.

9:45 FUTSAL Zlín – FUTSAL Kroměříž 2:4 (1:2)
Velev,Hřebačka - Kalina,Stojaník,Kaďorek,Chmela

Do semifinále postupuje FUTSAL Kroměříž, Zlín bude hrát o 5.-8.místo.


10:20 ASC Bohuslavice – INTER Otrokovice 1:1 (0:1)
Stružka - Krajča

10:55 OLDSTARS – SPEED Otrokovice 0:3 (0:1)
Sotolář 2,Bína

11:30 INTER Otrokovice – ASC Bohuslavice 1:2 (1:0)
Huťka - Juhás,Juráň

ASC Bohuslavice díky brance 25 sekund před koncem postupuje do semifinále.
Inter Otrokovice se utká ve skupině o 5.-8.místo


12:05 SPEED Otrokovice - OLDSTARS 7:4 (4:1)
Gojš 2,Kašík 2,Foral,Bršlica A.,Hrnčiřík - Berky 2,Zapletal

Mladíci z Otrokovic jasně přehráli oslabeného soupeře a zahrají si semifinále.
Oldstars bude bojovat ve skupině o 5.-8.místo

12:40 o 9.místo BAD BOYS – YOUNG BOYS 1:1 (0:1)
Kadlec - Malota

První utkání nemělo vítěze, pokračování příště.

Další, již v pořadí 8. hrací den Krajské ligy SF je na pořadu v sobotu 8.2.2020.
Program ve sportovní hale Štěrkoviště je následující:



Play OFF - semifinále 8.2.2020 + skupina o 5. – 8.místo a utkání o 9.místo

8:00 semifinále 1 75. HOŠANI Skaštice – SPEED Otrokovice
8:35 semifinále 2 76. FUTSAL Kroměříž – ASC Bohuslavice
9:10 semifinále 1 77. SPEED Otrokovice – HOŠANI Skaštice
9:45 semifinále 2 78. ASC Bohuslavice – FUTSAL Kroměříž
10:20 o 5.-8.místo 79. OLDSTARS – BURE Hulín
10:55 o 5.-8.místo 80. FUTSAL Zlín „B“ - INTER Otrokovice
11:30 o 5.-8.místo 81. BURE Hulín - OLDSTARS
12:05 o 5.-8.místo 82. INTER Otrokovice – FUTSAL Zlín „B“
12:40 o 9.místo 83. YOUNG BOYS – BAD BOYS






Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex-Jilemnice 10:2 (z 1:0)
Polička-Kladno 1:2 (z 0:1)
Zlín-Sakali 8:2 (z 1:0)
Sparta-Vetřní 3:0 (z 0:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: