ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Futsal Varnsdorf obhájil na Ústecku pohárový titul

zobrazit foto

27.1.2020, 13:24 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 25.1.2020 se v libouchecké sportovní hale odehrálo krajské finále poháru České federace sálového fotbalu, které se hrálo „O pohár firmy DeCe Computers s.r.o.“. Oproti avizovaným pěti týmům se tohoto turnaje zúčastnila pouze čtveřice mužstev – Futsal Varnsdorf, FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín a SF Bělá Děčín, Autocentrum Jílové se na poslední chvíli z poháru odhlásilo.
Obhajoba titulu se vydařila sálovkářům Futsalu Varnsdorf, kteří všechny své soupeře porazili a přenesli si tak skvělou formu z extraligy i do pohárového finále.
Stříbro si z Libouchce odváží FC Veteráns Želenice a novinkou je, že i Želeničtí si druhým místem zajistili postup do národního finále poháru České federace sálového fotbalu, poněvadž Ústecký kraj v tomto ročníku získal v národním finále dvě místa.
Bronz získal SF Bělá Děčín, který si poradil pouze s Bumikem Děčín.
Jak už bylo napsáno do národního finále poháru České federace sálového fotbalu, jež se odehraje v sobotu 8.2.2020 v lázeňském městě Luhačovice, budou náš kraj reprezentovat mužstva Futsal Varnsdorf a FC Veteráns Želenice.
Nejlepším brankářem pohárového klání byl zvolen Patrik Herák z FC Veteráns Želenice a nejlepším střelcem se stal pětigólový Miroslav Kučera z Futsalu Varnsdorf.


Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: