ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se i nadále výsledkově trápí .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Web Moravské Třebové se věnuje poslednímu turnaji ve Zlíně

zobrazit foto

28.1.2020, 16:27 | vložil: Petr Koseček

SK SICO SC Jilemnice – FK Slovan Moravská Třebová 3:5 (1:2), branky: Vykydal 3, Štaffa J., Bambušek.
Dvacet let. Přesně tolik činil věkový průměr naší juniorky, která se představila ve Zlíně. V bráně tento potěr jistil zkušený Jan Ehrenberger. Premiéru v třebovském dresu si odbyl Petr Bambušek a hned se mu podařilo vstřelit branku. V průběhu zápasu jsme celou dobu tahali za delší konec. Hvězdou utkání byl David Vykydal, který se blýskl hattrickem.

FK Slovan Moravská Třebová – VPS Novabrik Polička 1:5 (1:2), branka: Vykydal.
Polička nastoupila do utkání v takřka optimální sestavě, kterou navíc znásobila Davidem Cupákem. A byl to právě David Cupák, dlouholetá opora české reprezentace a futsalová legenda, který zápas třemi brankami v podstatě rozhodl. Pro omlazené šakaly to byla vynikající škola, měli i šance na skórování, ale na vyzrálý výkon soupeře neměli tu správnou odpověď. Jedinou branku vstřelil po krásné kombinaci do zcela odkryté brány Vykydal a stal se nejlépe střílejícím brankářem základní části celostátní ligy. Branku soupeře hájil nám všem velmi dobře známý David Kubica

Moravská Třebová obsadila po základní části šesté místo, což znamená, že ve čtvrtfinále změří síly s Futsalem Zlín. První utkání série na dva vítězné zápasy bude rozehráno na palubovce soupeře 15. února (další termíny 22. 2. a příp. třetí zápas 29. 2.). V Praze bylo zároveň rozlosováno finále českého poháru, které uvidí v sobotu 8. 2. 2020 lázeňské město Luhačovice. Ve skupině A se utkáme s Bombarďáky Větřní, Chemcomexem Praha a Futsalem Varnsdorf. Skupina B: Jilemnice, Zlín, Devianti České Budějovice FC Veteráns Želenice. Vítěz celodenního klání získá právo účasti v evropských pohárech.


Moravská Třebová: Ehrenberger, Bambušek, Matocha R., Štaffa J., Štaffa M., Vykydal (C), Válek, Závitkovský. Trenér: Jan Trefil.

Zdroj: http://www.sakalihnev.cz/sakali-poter-vitezi/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: