ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Poličcký univerzál Jirka Mužík se popere o místo v mistrovské Chrudimi .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky Zlínské krajské ligy - 8.hrací den, 8.2.2020

zobrazit foto

8.2.2020, 09:00 | vložil: Vladimír Vitásek

Rozpis utkání – semifinále play-off + skupina o 5.-8.místo + utkání o 9.místo
8.2.2020 SH Otrokovice

8:00 75. Semifinále 1 HOŠANI Skaštice – SPEED Otrokovice 6:0 (4:0) Motal L. 2,Sova,Škrabana,Vymětal,Konečník
8:35 76. Semifinále 2 FUTSAL Kroměříž – ASC Bohuslavice 4:0 (1:0)
Kaďorek 3,Stojaník
9:10 77. Semifinále 1 SPEED Otrokovice - HOŠANI Skaštice 1:3 (0:0)
Kašík - Konečník 3
9:45 78. Semifinále 2 ASC Bohuslavice – FUTSAL Kroměříž 0:3 (0:1)
Stojaník,Chmela,Matoušek
10:20 79. o 5.-8.místo OLDSTARS – BURE Hulín 1:4 (1:1)
Menšík D. - Tabara 2,Barták,Dutkevič
10:55 80. o 5.-8.místo FUTSAL Zlín “B” – INTER Otrokovice 2:10 (1:2)
Drábek,Mahmedi - Žáček 7,Sychra,Žárský,Huťka
11:30 81. o 5.-8.místo BURE Hulín - OLDSTARS 7:3 (4:2)
Tabara 4,Barták,Zavadil,Dutkevič - Sedlák, Bubla P.,Berky
12:05 82. o 5.-8.místo INTER Otrokovice – FUTSAL Zlín “B” 0:1 (0:0) PK 1:3
Chludil
12:40 83. o 9.místo YOUNG BOYS – BAD BOYS 4:4 (0:2) PK 2:4
Kadlec 3,Rusek - Menša 2,Hradil,Torma


Posledním hracím dnem Zlínské krajské ligy sálového fotbalu, ročníku 2019/2020 bude sobota 22.2.2020. Boje vyvrcholí zápasy o konečné umístění.
Zveme do sportovní haly na Štěrkovišti všechny příznivce sálovky, hráče, funkcionáře, manželky i děti na následující menu:


9.00 o 7.místo OLDSTARS - INTER Otrokovice
10.00 o 5.místo BURE Hulín - FUTSAL Zlín "B"
11.00 o 3.místo ASC Bohuslavice - SPEED Otrokovice
12.00 FINÁLE HOŠANI Skaštice - FUTSAL Kroměříž

Zápasy o konečné umístění se hrají 2x20 minut hrubého času, při rozdílu skore menším než 3 branky se poslední 3 minuty hrají na čistý čas. V případě nerozhodného výsledku se budou kopat střely ze značky pokutového kopu /5 na každé straně, případně pak po jedné do rozhodnutí/.




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: