ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Deník: Mužíkův návrat? Pro dobro všech, tvrdí Veselý .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zástupci Ústeckého kraje na Českém poháru uspěli

zobrazit foto

10.2.2020, 15:20 | vložil: Petr Koseček

V sobotu 8.2.2020 se odehrálo finále českého poháru České federace sálového fotbalu v Luhačovicích a naši zástupci FC Veteráns Želenice a Futsal Varnsdorf předvedli ústeckou sálovku ve více než dobrém světle.
Ve skupině "A" Varnsdorfští zle trápili obhájce titulu Chemcomex Praha, když v průběhu zápasu vedli nad nejúspěšnějším sálovkářským klubem současnosti 2:1, ale v závěru o své vedení přišli a prohráli těsně 2:3. Ve druhém zápase odehráli vyrovnanou partii s dalším účastníkem celostátní soutěže Bombarďáci Větřní, když pro změnu v závěru utkání vyrovnávali oni na 2:2 a v penaltovém rozstřelu nad Bombarďáky zvítězili 5:4. Třetí vyrovnané utkání Varnsdorf odehrál s FK Slovan Moravská Třebová a nakonec opět odešel těsně poražen 1:2. Skončil v tabulce třetí a do bojů o pohárový titul tak nepostoupil.
FC Veteráns Želenice ve svém prvním utkání ve skupině "B" podlehli Deviantům České Budějovice 1:3, pak odehrály dramatické utkání se třetím týmem celostátní soutěže Futsalem Zlín, kdy po poločase vedly 2:1, aby Zlínští třemi zásahy v druhé půli skóre otočili ve svůj prospěch, ale Veteráni se nevzdali a dvěma góly v závěru utkání dotáhli utkání do penaltového rozstřelu, kde vyhráli nad Zlínem 6:5. Další úspěšné utkání s účastníkem celostátní soutěže SK SICO SC Jílemnice sehráli Želeničtí ve svém třetím vystoupení na poháru a vyhráli 2:1. Bohužel v zamotané skupině "B" pět získaných bodů Želenicím na postup ze skupiny nestačilo.
I přes to, že oba naši zástupci do pohárového play off nepostoupili, musíme jim pogratulovat k výkonům a poděkovat za vzornou reprezentaci naší sálovky na celostátní úrovni! Jen pro formu, pohárový titul obhájil Chemcomex Praha, když ve finále porazil Futsal Zlín 6:1.

Václav Valštýn
Zdroj:
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: