ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Bývalý hráč brněnské Gioi Čeněk Cenek se střelecky prosadil za Žabinské Vlky .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - O futsalový titul si to rozdají Skaštice a Kroměříž

zobrazit foto

11.2.2020, 15:30 | vložil: Petr Koseček

O titul v krajské lize v sálovém fotbalu – futsalu si to rozdají Skaštice a Kroměříž. Rozhodly o tom závěrečné víkendové boje ve sportovní hale Na Štěrkovišti v Otrokovicíchv v rámci vyřazovací části.


„Skaštice v úvodním semifinálovém klání s otrokovickým Speedem rozhodly o svém vysokém vítězství již v prvním dějství, které vyhrály o čtyři branky. Odveta přinesla již vyrovnanější souboj, ale zápas rozhodla ve prospěch Hanáků skvělá střelecká produktivita nejlepšího kanonýra soutěže Zdeňka Konečníka,“ uvedl tiskový mluvčí České federace sálového fotbalu – futsalu Petr Koseček.


„Také druhé semifinále přineslo poměrně jednoznačný průběh, kdy futsalisté Kroměříže přehráli Bohuslavice u Zlína. Hattrickem se v prvním duelu blýskl Lukáš Kaďorek a jednu trefu přidal bývalý sálovkářský reprezentant Ondřej Stojaník. Odvetný zápas byl opět v režii Kroměříže, která navíc dokázala vždy udržet čisté konto,“ dodal Koseček.

Posledním hracím dnem krajské ligy bude sobota 22. února, kdy se bude hrát o konečné umístění.Výsledky vyřazovacích bojů krajské ligy: semifinále: Hošani Skaštice – Speed Otrokovice 6:0 (Motal L. 2, Sova, Škrabana, Vymětal, Konečník) a 3:1 (Konečník 3 – Kašík), Futsal Kroměříž – ASC Bohuslavice 4:0 (Kaďorek 3, Stojaník) a 3:0 (Stojaník, Chmela, Matoušek). O 5.- 8.místo: Oldstars – Bure Hulín 1:4 (Branky: Menšík D. – Tabara 2, Barták, Dutkevič) a 3:7 (Sedlák, Bubla P., Berky – Tabara 4, Barták, Zavadil, Dutkevič), Futsal Zlín B – Inter Otrokovice 2:10 (Drábek, Mahmedi – Žáček 7, Sychra, Žárský, Huťka), a 1:0, na pen. 3:1 (Chludil). O 9. místo: Young Boys – Bad Boys 4:4, na pen. 2:4 (Kadlec 3, Rusek – Menša 2, Hradil, Torma).

Autor: Martin Břenek

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/ostatni_region/o-futsalovy-titul-si-to-rozdaji-skastice-a-kromeriz-20200211.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: