Krajská liga v hlavním městě bude mít osm účastníků .....více v sekci Aktuality

Chemcomex Praha si s Jilemnicí s chutí zastřílel

17.2.2020, 06:47 | vložil: Petr Koseček

Hodnocení delegáta:
Nejdůležitější utkání sezóny začala. První mužstvo ze základní části proti osmému. A bylo znát, že domácí patří ke špičce soutěže. Hned od úvodu přitlačili soupeře a po skvělé kombinaci otevřeli skóre. V 8. minutě zvýšili hráči Chemcomexu na 2:0 opět po přečíslení obrany. Po signalizované výhodě po faulu na hosty přišlo snížení takřka do prázdné brány 2:1. Ale domácí okamžitě získali dvoubrankové vedení na svou stranu. V dalším průběhu se přelévala hra z jedné strany na druhou a skóre narůstalo více ve prospěch domácích. První poločas skončil 7:2. Ve stejném duchu se nesl i druhý poločas. Jilemničtí budou mít těžkou úlohu na domácí palubovce, aby zvítězili a vynutili si tak třetí rozhodující zápas.