Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality

Futsalisté Kladna vezou cennou výhru z Poličky

18.2.2020, 16:28 | vložil: Petr Koseček

Nejdůležitější utkání sezóny začalo. Obě mužstva začaly opatrně, nikdo se nechtěl dopustit chyby, aby nedal soupeři šanci v otevření skóre. Útoky se přelévali z jedné strany na druhou, obě obrany a brankáři se činili. Domácím se podařilo otevřít skóre ve 14 minutě, hosté za dvě minuty vyrovnali po chybě domácí obrany. V poslední minutě prvního poločasu hosté udeřili svoji druhou brankou, poločas skončil 1:2 pro hosty.

Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání a otočení výsledku ve svůj prospěch, ale pozorná obrana hostů v čele s brankářem jim nic nedovolili. Domácí hráli od 30 minuty s pěti fauly a do konce poločasu vyrobili ještě dva fauly, hosté měli možnost skóre navýšit, ale tresné kopy neproměnili. Domácí i ty nejvyloženější šance neproměnili, hosté si výsledek pohlídali a k odvetě si vezou z Poličky výhru. Polička jestli si chce vynutit třetí utkání na domácí půdě musí na Kladně zvítězit.

Zdroj: Milan Jedlička, delegát zápasu