ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Svitavský deník - Fotbalisté Poličky budou hrát jen 1. A třídu .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění:

zobrazit foto

22.2.2020, 15:11 | vložil: Vladimír Vitásek

Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění:

o 7.místo OLDSTARS – INTER Otrokovice 6:8 (2:3)
Slaměník 4,Menšík David 2 – Skyba 3,Sychra 2,Žáček,Žárský,Kolář

o 5-místo BURE Hulín – FUTSAL Zlín “B” 4:5 (3:2)
Barták 2,Miklík,Tabara – Hřebačka 2,Chludil 2,Okál

o 3.místo ASC Bohuslavice – SPEED Otrokovice 5:2 (2:1)
Marčík,Juráň,Vopatřil,Struška,Kadrle – Sotolář, Kašík

o 1.místo HOŠANI Skaštice – FUTSAL Kroměříž 4:1 (2:1)
Konečník 3, Motal Lukáš – Suchánek

Konečná tabulka Zlínské krajské ligy SF, ročník 2019/2020

1.místo HOŠANI Skaštice
2.místo FUTSAL Kroměříž
3.místo ASC Bohuslavice
4.místo SPEED Otrokovice
5.místo FUTSAL Zlín “B”
6.místo BURE Hulín
7.místo INTER Otrokovice
8.místo OLDSTARS Kroměříž
9.místo BAD BOYS Louky
10.místo YOUNG BOYS Baťov

Individuální ocenění:

Nejlepsí střelec: KONEČNÍK Zdeněk, HOŠANI Skaštice
Nejlepší brankář: PODEHRADSKÝ Jaroslav, FUTSAL Kroměříž
Nejlepší hráč: ZAVADIL Michal, BURE Hulín


Tabulka slušnosti
poř. družstvo body

1. YOUNG BOYS Baťov 69
2. BAD BOYS 72
3. OLDSTARS 98
4. INTER Otrokovice 109
5. FUTSAL Kroměříž 111
6. FUTSAL Zlín „B“ 126
7. HOŠANI Skaštice 129
7. ASC Bohuslavice 129
9. BURE Hulín 131
10. SPEED Otrokovice 156

Tabulka střelců /10 a více branek/

poř. jméno družstvo branky
1 Konečník Zdeněk HOŠANI Skaštice 33
2 Berky Lukáš OLDSTARS 23
3 Motal Lukáš HOŠANI Skaštice 19
4 Slaměník Ondřej OLDSTARS 16
5 Gojš Jan SPEED Otrokovice 15
6 Kaďorek Lukáš FUTSAL Kroměříž 14
7 Žáček Ondřej INTER Otrokovice 13
7 Škrabana Stanislav HOŠANI Skaštice 13
8 Chmela Martin FUTSAL Kroměříž 12
8 Torma Dominik BAD BOYS 12
8 Suchánek Petr FUTSAL Kroměříž 12
9 Vymětal Radim HOŠANI Skaštice 10









Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: