V sekci Celostátní liga najdete los nejvyšší soutěže .....více v sekci Aktuality

Futsalisté Zlína odvetu v Mohelnici nezvládli

24.2.2020, 16:32 | vložil: Petr Koseček

Před zahájením odvetného utkání všichni přítomní minutou ticha uctili památku tragicky zesnulého hráče Futsal Zlín, Václava Křepelky.

Na hostujících hráčích byl znát stín této tragické události, především v úvodní
nekoncentrovanosti, které dokázali domácí využít k rychlému vedení z volného kopu. Zlínští začali postupně přebírat iniciativu, ale v 7.min. si nepohlídali rychlý protiútok, který Valenta nekompromisně zakončil druhou brankou. Utkání se hrálo ve vysokém tempu, hosté dobývali domácí branku, kde však suverénně kraloval skvělými zákroky Ehrenberger, především při šancích Kováře, Juliny, Hřebačky. Přesto se podařilo domácím navýšit po chybě v rozehrávce a rychlém přečíslení poločasové skóre na 3:0.

Na úvod druhé části se podařilo zlínským Halodou snížit na 3:1, ještě více zatlačili domácí na jejich polovině a nebýt ve výborné formě chytajícího Ehrenbergra mohl být stav utkání vyrovnaný. Hráči Třebové však dokázali opět využít přečíslení a navýšit vedení postupně až na 5:1, kdy se skvělou individuální akcí blýskl Holub při čtvrté brance a doslova na podnose připravil branku dobře hrajícímu Sedláčkovi. Nadále však domácí nad vodou držel Ehrenberger, který svůj výkon korunoval šestou brankou přes celé hřště. Hostům se podařilo hatrikem Halody kosmeticky upravit výsledek na 6:3. Rozhodnutí o postupujícím do finálových klání o mistra se rozhodne za týden ve Zlíně, šance obou mužstev na účast ve finálovém turnaji jsou vyrovnané.

Zdroj: delegát utkání Jiří Belžík