ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Zlínský deník - Z hattricku jsem měl nejmenší radost v životě, přiznal kanonýr Haloda

zobrazit foto

25.2.2020, 19:20 | vložil: Petr Koseček

První postupový mečbol nevyužili. Sáloví fotbalisté Zlína nepotvrdili svou vysokou domácí výhru a dovolili Moravské Třebové vyrovnat stav čtvrtfinálové série play-off.

„Dlouho jsem nebyl po zápase tak naštvaný a zklamaný z našeho výkonu. Jednoznačně dominoval domácí gólman, který svůj výborný výkon vyšperkoval i vstřeleným gólem,“ posteskl si jediný střelec zlínského týmu a autor hattricku Tomáš Haloda.


Radost ze tří branek mu ale pochopitelně kalila porážka a nutnost se o finálový turnaj ještě porvat v sobotu od 17 hodin ve zlínské hale.

„Každý gól je pro mě příjemný, ale z tohoto hattricku jsem měl snad nejmenší radost v životě,“ přiznal zkušený futsalista a nejlepší kanonýr základní části Celostátní ligy.

„Doufal jsem, že má první trefa nás dokáže nastartovat k obratu, ale záhy jsme dostali dvě rychlé branky a bylo po zápase,“ pokrčil rameny Haloda.

Ráz zápasu dal již první poločas, který se Zlínu hrubě nepovedl.

„Nejspíš jsme ještě byli hlavami mimo halu, s myšlenkami na kamaráda Vaška. Celý poločas jsme se trápili v koncovce a hledali jsme něco, od čeho bychom se odrazili,“ vrátil se k zápasu kanonýr.

Právě postup a případnou medaili by všichni velmi rádi vybojovali pro svého zesnulého spoluhráče a parťáka.

„Chceme pro něj titul! Nějaké změny musíme udělat již před víkendem, ale z taktických důvodů nebudu konkrétní. Rozhodně musíme zlepšit produktivitu,“ dodal odhodlaně Tomáš Haloda.

Čtvrtfinále play-off Celostátní ligy: MORAVSKÁ TŘEBOVÁ – FUTSAL ZLÍN 6:3 (3:0). Stav série: 1:1. Branky Zlína: Haloda 3. Zlín: Jakubčík - Kamenčák, Julina, Hřebačka, Chvíla, Zapletal, Chludil, Velev, Kovář, Soukeník, Haloda.

Zdroj: https://zlinsky.denik.cz/fotbal_region/z-hattricku-jsem-mel-nejmensi-radost-v-zivote-priznal-kanonyr-haloda-20200224.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: