ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Kladna Aleš Štorc hodnotí domácí duel s Poličkou

zobrazit foto

28.2.2020, 15:04 | vložil: Petr Koseček

Domácí odvetný zápas jsme začali ve velkém stylu a v první půli jasně dominovali. Krásné góly Jelínka, Abrháma a znovu Jelínka nás posunuli do vedení 3:0, které jsme udržovali, dobře drželi míč a vytvářeli si další brankové situace.

Začátek druhé půle nás Polička zatlačila a měla dost ošemetných šancí, ale skvěle nás podržel v brance Martin Kučera. Myslím, že 10 minut druhé půle bylo v režii soupeře z Poličky a Poul, Mužík, Kovář a další nám dělali problémy. Uklidnil nás čtyrtý gól v podání Abrháma. Celkově ale musím říct, že naše výhra byla z mého pohledu zasloužená, i když soupeř ke konci snížil po hezké akci Mužíka s Navrátilem. Z naší strany opět dobrý týmový výkon ve kterém vyčnívali brankář Kučera, oba střelci gólů Jelínek s Abrhámem a v mezihře Vobořil a Sláma. Zdeněk Sláma jako velezkušený hráč ukázal, výborné vedení a krytí míče, přehled a čtení situace. Doufám, že příště začne střílet ještě góly a bude to skvělé.

Jinak velká pochavala našemu týmu za zvládnuté čtvrtfinále s velmi dobrým soupeřem a chci poděkovat týmu kolem Franty Švece za férový přístup v obou zápasech.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: