ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se pomalu loučí s play-off .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

SK Autocentrum Jílové "A" vítězem veteránské soutěže na Ústecku

zobrazit foto

1.3.2020, 19:26 | vložil: Petr Koseček

Mistrovské sálovkářské soutěže v našem regionu jsou již minulostí. Jako poslední odehrála své finálové kolo v sobotu 29.2.2020 v Libouchci Benešovské stavebniny Veteráns Liga Ústeckého kraje.
Od osmé hodiny ranní se hrálo o konečné 6. – 9. místo a odehrané zápasy nezamíchaly pořadím, které vzniklo po základní části. Nejlépe si vedly Old Stars Ludvíkovice, jež v posledním turnaji sezóny neprohrály a získaly sedm bodů. Dobrou formu v závěru sezóny potvrdilo SK Dumbo Děčín, když se se sezónou rozloučilo ziskem šesti bodů. Eurosport Teplice ziskem čtyř bodů udržel šestou příčku před dotírajícími Ludvíkovicemi a Dumbem. Finálový turnaj se nevydařil Notě Děčín, která zůstala bez bodu, a vlastně to byl odraz celé sezóny, jež se Notě hrubě nepovedla.
Zhruba v 10.30 hod. se rozhořely boje o celkové prvenství v soutěži. Prognózy se potvrdily a i tady se pořadí určené základní částí neměnilo. Vítězem veteránské soutěže, jež se u nás hraje desátou sezónu, se stalo SK Autocentrum Jílové „A“. Nutno podotknout, že již po deváté v řadě, pouze premiérový ročník v sezóně 2010/11 vyhrál JK Trans Varnsdorf a od té doby veteráni v Ústeckém kraji neznají jiného vítěze, než borce z Jílového.
I v tomto finálovém kole „Áčko“ Jílového potvrdilo svou nadvládu a čtyřikrát vyhrálo. V sezóně Jílovští ztratili pouze pět bodů za remízu v derby s „Béčkem“ a porážku s SF Bělá Děčín. Ta potvrdila zisk krajského vícemistra třemi výhrami a jednou porážkou právě od staronového vítěze soutěže. I SK Autocentrum Jílové „B“ kontrolovalo bronzovou příčku, když dvakrát vyhrálo a stejněkrát odešlo ze hřiště poraženo. Celkově pátý Futsal Varnsdorf bral jedinou výhru s Tenisem Proboštov, kterému finále nevyšlo, přesto se udržel na čtvrtém místě.
Mužem finálového kola byl zvolen Radek Rojko z SF Bělá Děčín a jeho týmový kolega Michal Culek se se sedmi góly stal nejlepším střelcem tohoto turnaje.
Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční ve středu 25.3.2020 od 17.00 hod. ve Společenském domě Střelnice v Děčíně.

Zdroj: Václav Valštýn
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: