ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Enkláva Chemcomexu v České Lípě se rozrostla o další hráče .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Brankář Poličky Ondra Slaný dal ve velkém fotbalu branku přímo z výkopu

zobrazit foto

2.3.2020, 15:14 | vložil: Petr Koseček

KRAJSKÝ PŘEBOR: Předpremiéra jarních bojů v nejvyšší fotbalového soutěži Pardubického kraje se konala na umělé trávě v Chotěboři. V předehrávce 16. kola tam poličský celek získal velice důležité tři body, které ho snad vyšlou správným směrem, tedy k udržení v soutěži.


Nad Vysočinou dul v sobotním poledni poměrně silný vítr, jehož podporu měli v prvním poločase v zádech Poličští a dokázali toho využít. Do vedení je poslal Jílek střelou z trestného kopu z poměrně uctivé vzdálenosti, těsně před poločasem přišel moment málokdy v krajských soutěžích vídaný. Dlouhý výkop Slaného z vlastní šestnáctky záhadně propadl mezi třemošnickými zadáky, ani gólman Oswald na něj nereagoval a míč k překvapení všech zapadl do branky. Poličský gólman se tak zapsal do střelecké listiny a nebylo to ani z pokutového kopu, ani z jiné standardní situace. A kromě toho, že to byla trefa kuriózní, šlo také o zásah velice důležitý, neboť Poličce dovolil po změně stran hrát více zezadu a kontrolovat dění. To se jí také zdárně podařilo.


„Ve druhém poločase jsme nebyli tolik na balonu a hráli ze zabezpečené obrany. Věděli jsme, že hlavně nechceme prohrát, tomu jsme podřídili způsob hry. Zápas jsme dotáhli do vítězného konce a za to jsem hrozně rád. Věřím, že nám tenhle výsledek pomůže do jarních náročných záchranářských bojů, které nás čekají. Myslím, že jsme si tři body zasloužili, hráči po celé utkání dodržovali to, co jsme si řekli,“ byl spokojen trenér Miroslav Kovář. V jeho týmu si odbyl premiéru mladík Solnička z FC Hlinsko.

KP PARDUBICKA, 16. kolo, předehrávka:

Fakta – branky: 33. Jílek, 44. Slaný. Rozhodčí: Morávek (Pardubice). ŽK: 3:0. Diváci: 30. Poločas: 2:0. Polička: Slaný – Mužík, Pavliš, Jílek, Bureš – Vondra, T. Švec, Navrátil, V. Klein – Stejskal, Solnička. Třemošnice: D. Oswald (46. Žďánský) – Mocanu, Malý, Jablečník (77. P. Oswald), P. Šindelář – J. Vančura, O. Vančura, Filip (68. T. Forman), Petr – D. Forman, Mejtský.
Autor: Radek Halva

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/fotbal_region/zacatek-jara-vysel-podle-predstav-policka-zahajila-tribodovym-ziskem-20200302.html
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: