ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Hodnocení Krajské Ligy ročník 2019/20 SPARTA PRAHA B /dříve BEST OF PRAHA/

zobrazit foto

4.3.2020, 17:00 | vložil: Petr Koseček

Vzhledem k tomu, že jsme poslední tři roky vždy Krajskou ligu vyhráli, neměli jsme jiný cíl pro tento rok. V tomto ročníku za mužstvo nastupovali dlouholeté opory týmu Dobřanský J. st, Čermák ,Kučera A. ,Velčovský, Matysík, Chuman M., Švertšal L. (který tento rok mnohokrát nebyl) Holas a Jelínek.

Nově nastupoval teprve 18 letý Chuman J., který první sezonu zvládnul na jedničku a Klofáč A . Bohužel tento rok nemohl nastoupit nejlepší střelec posledních let KL Kuděj, protože byl na operaci křížových vazů. Za B – mužstvo nastupovali hráči z našeho áčka, kteří také pomohli. Myslím si, že provázanost mezi A a B mužstvem by měla být lepší a mladí hráči by měli mít větší ambice se prosadit v A- mužstvu.

V základní části sezony jsme prohráli pouze dva zápasy a to oba s Nadějí. Jinak jsme v KL dominovali. KL se podle mého názoru zkvalitnila, protože další tři mužstva hrála dobrou sálovku / Adria Dobříč B, Naděje, Hroudy z Boudy /. Tabulku základní části jsme vyhráli o 7 bodů.

V PLAY OF jsme v semifinále porazili Adrii Dobříč B 7-1. Ve finále jsme byli o třídu lepší a vyhráli nad Nadějí 5-0. Nejlepšími hráči celé sezony byli, podle mého názoru, Matysík Radim a v brance nestárnoucí Jelínek Petr.

Všem hráčům, kteří se zapojili do zápasů B-mužstva děkuji. Sezonu zhodnotíme na závěrečném setkání, kde vyhodnotím nejlepší hráče a předám jim již počtvrté za sebou poháry pro vítěze KL Prahy.

Zdroj: Honza Kučera, manager Sparty Praha
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: