ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Premiérovým vítězem turnaje Humility cup je Smrt pod kopyty žížal .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Futsalisté Poličky jsou opět mezi oceněnými kolektivy Svitavska

zobrazit foto

4.3.2020, 17:02 | vložil: Petr Koseček

Deník/ Anna Kašparová usedla na okresní sportovní trůn především zásluhou zisku titulu mistryně světa organizace SKIF, který vybojovala na šampionátu v Hradci Králové. Na pódiu nestála poprvé, v minulých letech byla úspěšná v hodnocení mládeže, tentokrát ji odborná komise vybrala nejvýše v hlavní kategorii. Oceněno bylo více než třicet laureátů v jednotlivých kategoriích, kteří v uplynulém roce reprezentovali sportovní Svitavsko.
NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2019 REGIONU SVITAVSKA
PŘEHLED OCENĚNÝCH

JEDNOTLIVCI DOSPĚLÍ: 1. Anna KAŠPAROVÁ (karate, Karatedo Litomyšl), 2. Zdeněk KRÁL (hasičský sport, SDH Trpín), 3. Rudolf DOLEŽAL (jezdectví, Jezdecký klub Hřebčín Suchá), 4. Šimon PURŠL (basketbal, Dekstone Tuři Svitavy), 5. Jonáš NEDVĚD (motokros, Orion Racing Team Litomyšl), 6. Lenka JŮZOVÁ (karate, Karatedo Němčice), 7. Pavel PEŠEK (triatlon, SBR TRI Team Litomyšl).

JEDNOTLIVCI DOROST: 1. Zuzana ŠAFÁŘOVÁ (cyklistika, Cyklo-Ski klub Polička), 2. Hana ŠTRUMFOVÁ (karate, Karate Polička), 3. Tereza RADOVÁ (hokejbal, TJ Sršni Svitavy), 4. Šárka ABRAHAMOVÁ (travní lyžování, TJ Slovan Moravská Třebová), 5. Natálie ZIKMUNDOVÁ (twirling, ZUŠ Amorion Jevíčko), 6. Petr MARTINŮ (skate slalom, SK8 Polička).

JEDNOTLIVCI ŽACTVO: 1. Eliška ČERVENÁ (atletika, TJ Svitavy), 2. Natálie JANDÍKOVÁ (plavání, SportsTeam Litomyšl), 3. Nikola BÁRTOVÁ (jezdectví, Jezdecký klub Markéty Bártové Kamenná Horka), 4. Dominik ROUCHAL (tenis, TJ Svitavy), 5. Pavlína DVOŘÁKOVÁ (plavání, TJ Svitavy), 6. Jindřich VYROUBAL (atletika, TJ Svitavy), 7. Jaroslav VOSTŘEL (letecké modelářství, LMK Litomyšl).

KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH: Dekstone Tuři Svitavy (basketbal muži), TJ Sokol Dolní Újezd (volejbal ženy), VPS Novabrik Polička (sálový fotbal muži)

KOLEKTIVY DOROSTU: TJ Svitavy (fotbal mladší dorost U17), HC Litomyšl (hokej junioři), TJ Svitavy (volejbal kadeti).

KOLEKTIVY ŽACTVA: TJ Svitavy (atletika žákyně ročník 2008-2009), Adfors Basket Litomyšl (basketbal starší žáci), SDH Hradec nad Svitavou (hasičský sport).

VETERÁNI: Jitka HODÁŇOVÁ (cyklistika, SK Prima Polička), Ladislava MARKOVÁ (triatlon, 4Sports Team Svitavy), Ivo STRNAD (atletika, TJ Jiskra Litomyšl).

TRENÉŘI: Milan BOUČEK (atletika, TJ Svitavy), Martin ŠORF (basketbal, Adfors Basket Litomyšl), Jiří SMÉKAL (karate, Karatedo Litomyšl), Karel JANDÍK (plavání, SportsTeam Litomyšl).

REGIONÁLNÍ TRENÉŘI: Anna BROKEŠOVÁ (bowling, ABB Vidlatá Seč), Ludmila HARAŠTOVÁ (volejbal, Spartak Polička), Martin ANDRLE (fotbal, TJ Svitavy).

MIMOŘÁDNÝ SPORTOVNÍ VÝKON: Zdeněk OŠŤÁDAL (motokárové závody, Automotoklub Moravská Třebová).

ZVLÁŠTNÍ CENA RSS SVITAVY: Martin DOUBEK (automobilové závody NASCAR, Orion Racing Team Litomyšl).

HANDICAPOVANÝ SPORTOVEC: Petr SVATOŠ (stolní tenis, Jiskra Litomyšl).

KRAJÁNEK: Lada VONDROVÁ (atletika, Hvězda Pardubice, odchovankyně klubu Atletika Polička), Michaela VACKOVÁ (basketbal, BK Žabiny Brno, odchovankyně klubu Adfors Basket Litomyšl).

Autor: Radek Halva

Zdroj: https://svitavsky.denik.cz/ostatni_region/sportovni-kralovnou-svitavskeho-regionu-se-stala-karatistka-kasparova-20200229.html




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: