ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Miroslav Rott se střelecky prosadil proti mistrovské Chrudimi .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

AFLS ve Slavičíně má za sebou již 8. ročník

zobrazit foto

12.3.2020, 17:28 | vložil: Petr Koseček

Do 8. ročníku se přihlásilo 7 týmů a jak bývá již tradicí, od listopadu do března patřilo nedělní odpoledne ve slavičínské sportovní hale všem amatérským hráčům ze Slavičína a okolí. Ligy se zúčastnilo téměř 110 hráčů a hrálo se opět systémem každý s každým, dvoukolově - podzim/jaro. Odehrálo se 14 kol/neděl, takže sezóna byla dlouhá. O to víc si ceníme přízně diváků, kteří chodili pravidelně zápasy sledovat a vytvářeli fanděním v hale vždy příjemnou soutěžní atmosféru.

Tento ročník ovládl tým ÚDERNÁ JEDNOTA, který kromě jednoho klopýtnutí vyhrál všechny zápasy a právem mu patří titul mistr AFLS. Co si budeme nalhávat, manažer vítězného týmu odvedl kus dobré práce při angažování hráčů, a proto jsme mohli opět vidět společně hrát nejednu legendu slavné éry futsalu ve Slavičíně, jako je M. Both, Z. Otava, M. Zoubek, F. Macek, M. Baklik, J. Neumann. Pomyslné loňské stříbro obhájil tým HOLOTY a to doslova, protože o konečném pořadí na bedně se rozhodovalo až v posledním kole. Třetí příčka patří týmu, jehož název PIVNÍ ARMÁDA trošku mate, že by se kluci mohli specializovat na jinou disciplínu, nicméně realita je jiná, protože se jedná o loňské mistry AFLS a borci prokazují svůj fotbalový um v lize dlouhodobě. Co se týká individuálních cen, nejlepším střelcem ligy se stal Filip Macek s 23 góly, nejlepším brankářem Miroslav Šebák.

Po rozdělení ocenění, začal 3. ročník jednodenního Končinového turnaje. Sedmička týmů byla doplněna o nový tým PILOTI. Byly vylosovány 2 skupiny, z kterých postoupili PIVNÍ ARMÁDA, ÚDERNÁ JEDNOTA, ZPIŤÁŘI a HOLOTY. Po napínavých závěrečných zápasech získal zlato tým PIVNÍ ARMÁDA, stříbro ÚDERNÁ JEDNOTA a bronz tým HOLOTY. Ocenění nejlepší brankář získal Dalibor Kříž a nejlepší střelec Daniel Zlámal.

Závěrem chceme poděkovat všem organizátorům a partnerům. Bez podpory Města Slavičín, Hopa-cz (T. Bonko), Sport-out-door (L. Floreš), Pivovar Hrádek (R. Svoboda) a ENBI (A. Chmela), UNARTEL (M. Kliment) by bylo těžké AFLS pořádat.

Všem vítězům gratulujeme a čest poraženým!

AFLS tým
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: