ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Brankář Poličky Ondra Slaný zachraňoval na zeleném pažitu život rozhodčímu .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

AFLS ve Slavičíně má za sebou již 8. ročník

zobrazit foto

12.3.2020, 17:28 | vložil: Petr Koseček

Do 8. ročníku se přihlásilo 7 týmů a jak bývá již tradicí, od listopadu do března patřilo nedělní odpoledne ve slavičínské sportovní hale všem amatérským hráčům ze Slavičína a okolí. Ligy se zúčastnilo téměř 110 hráčů a hrálo se opět systémem každý s každým, dvoukolově - podzim/jaro. Odehrálo se 14 kol/neděl, takže sezóna byla dlouhá. O to víc si ceníme přízně diváků, kteří chodili pravidelně zápasy sledovat a vytvářeli fanděním v hale vždy příjemnou soutěžní atmosféru.

Tento ročník ovládl tým ÚDERNÁ JEDNOTA, který kromě jednoho klopýtnutí vyhrál všechny zápasy a právem mu patří titul mistr AFLS. Co si budeme nalhávat, manažer vítězného týmu odvedl kus dobré práce při angažování hráčů, a proto jsme mohli opět vidět společně hrát nejednu legendu slavné éry futsalu ve Slavičíně, jako je M. Both, Z. Otava, M. Zoubek, F. Macek, M. Baklik, J. Neumann. Pomyslné loňské stříbro obhájil tým HOLOTY a to doslova, protože o konečném pořadí na bedně se rozhodovalo až v posledním kole. Třetí příčka patří týmu, jehož název PIVNÍ ARMÁDA trošku mate, že by se kluci mohli specializovat na jinou disciplínu, nicméně realita je jiná, protože se jedná o loňské mistry AFLS a borci prokazují svůj fotbalový um v lize dlouhodobě. Co se týká individuálních cen, nejlepším střelcem ligy se stal Filip Macek s 23 góly, nejlepším brankářem Miroslav Šebák.

Po rozdělení ocenění, začal 3. ročník jednodenního Končinového turnaje. Sedmička týmů byla doplněna o nový tým PILOTI. Byly vylosovány 2 skupiny, z kterých postoupili PIVNÍ ARMÁDA, ÚDERNÁ JEDNOTA, ZPIŤÁŘI a HOLOTY. Po napínavých závěrečných zápasech získal zlato tým PIVNÍ ARMÁDA, stříbro ÚDERNÁ JEDNOTA a bronz tým HOLOTY. Ocenění nejlepší brankář získal Dalibor Kříž a nejlepší střelec Daniel Zlámal.

Závěrem chceme poděkovat všem organizátorům a partnerům. Bez podpory Města Slavičín, Hopa-cz (T. Bonko), Sport-out-door (L. Floreš), Pivovar Hrádek (R. Svoboda) a ENBI (A. Chmela), UNARTEL (M. Kliment) by bylo těžké AFLS pořádat.

Všem vítězům gratulujeme a čest poraženým!

AFLS tým
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: