ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


VIDEO: Utkání na MS v roce 2007 - Argentina vs Belgie .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Výsledky a statistiky českých futsalistů na MS 2003 v Paraguay

zobrazit foto

24.4.2020, 12:08 | vložil: Petr Koseček

21.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Bělorusko (MS Paraguay) 6:2 (Branky: Stojaník 2, Štorc A. 2, Světlík, Benát)

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




22.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Ekvádor (MS Paraguay) 7:3 (Branky: Pluschke 2, Stojaník, Hnilo, Štorc A., Šafránek a Chvěja)

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




23.11. 2003 - Ciudad del Esté - Česko vs Kolumbie (MS Paraguay) 0:6

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




25.11. 2003 - Asuncion - Česko vs Kostarika (Copa F. de la Mora) 7:4

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




27.11. 20013 - Asuncion - Česko vs Kanada (Copa F. de la Mora) 4:1

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




29.11. 2003 - Asuncion - Česko vs Norsko (Copa F. de la Mora) 4:1

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




1.12. 2003 - Asuncion - Česko - F. M. Asuncion (Copa F. de la Mora) 3:2

Sestava: Hekera, Šilhan - Hnilo, Pluschke, Štoc D., Šafránek, Chvěja, Štorc A., Světlík, Stojaník, Benát - Trenéři: Štěpnička a Koseček - vedoucí: Maňák




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: