ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Zrušení schůze vedoucích na jihu Čech .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

VIDEO: Z historie MS - Na 5. světovém šampionátu v roce 1994 v Argentině Česká reprezentace postoupila ze základní skupiny

zobrazit foto

1.5.2020, 11:01 | vložil: Petr Koseček

V roce 1994 proběhl světový šampionát v Argentině a byl poznamenán dlouhým cestováním po celé zemi, český tým postoupil do další fáze turnaje, ale tam na velmi silné protivníky nestačil, i když dvakrát prohrál své utkání 1:0.

Video s argentinským mistrem světa si můžete prohlédnout zde - https://www.youtube.com/watch?v=3Fh7_CMLZL8&t=32s

Výsledky najdete zde - https://es.wikipedia.org/wiki/Campeonato_Mundial_de_futsal_de_la_FIFUSA_1994


V World Cup 1994 - Held November-December 1994 in Argentina

First Phase

Group A (Río Gallegos (Tierra del Fuego))

Costa Rica 4–0 Israel
Argentina 4–1 Italy
Israel 2–1 Italy
Argentina 6–0 Costa Rica
Costa Rica 4–2 Italy
Argentina 8–0 Israel

1.ARGENTINA 3 3 0 0 18- 1 6
2.COSTA RICA 3 2 0 1 8- 8 4
3.Israel 3 1 0 2 2-13 2
4.Italy 3 0 0 3 4-10 0

Group B (Río Gallegos (Tierra del Fuego))
Uruguay 2–1 Spain
Bolivia 2–0 Armenia [forfait]
Uruguay 2–2 Bolivia
Spain 2–0 Armenia [forfait]
Bolivia 4–2 Spain
Uruguay 2–0 Armenia [forfait]

1.BOLIVIA 3 2 1 0 8- 4 5
2.URUGUAY 3 2 1 0 6- 3 5
3.SPAIN 3 1 0 2 5- 6 2
4.Armenia 3 0 0 3 0- 6 0

Group C (Ituzaingó (Corrientes))
Portugal 7–3 Mexico
Venezuela 6–2 Morocco
Venezuela 2–1 Mexico
Portugal 3–2 Morocco
Venezuela 3–0 Portugal
Mexico 4–0 Morocco

1.VENEZUELA 3 3 0 0 11- 3 6
2.PORTUGAL 3 2 0 1 10- 8 4
3.MEXICO 3 1 0 2 8- 9 2
4.Morocco 3 0 0 3 4-13 0

Group D (Formosa (Formosa))
Canada 3–2 Czech Republic
Paraguay 18–2 Moldova
Czech Republic 12–3 Moldova
Paraguay 14–1 Canada
Canada 8–6 Moldova
Paraguay 6–3 Czech Republic

1.PARAGUAY 3 3 0 0 38- 6 6
2.CANADA 3 2 0 1 12-22 4
3.CZECH REPUBLIC 3 1 0 2 17-12 2
4.Moldova 3 0 0 3 11-38 0

Group E (Posadas (Misiones))
Russia 7–0 Puerto Rico
Brazil 2–0 Chile [forfait]
Brazil 12–0 Puerto Rico
Russia 2–0 Chile [forfait]
Brazil 6–2 Russia
Puerto Rico 2–0 Chile [forfait]

1.BRAZIL 3 3 0 0 20- 2 6
2.RUSSIA 3 2 0 1 11- 6 4
3.Puerto Rico 3 1 0 2 2-19 2
4.Chile 3 0 0 3 0- 6 0

Group F (Apóstoles (Misiones))
Colombia 6–2 Belarus
Slovakia 8–3 United States
Colombia 12–0 United States
Slovakia 4–2 Belarus
Colombia 5–1 Slovakia
Belarus 13–2 United States

1.COLOMBIA 3 3 0 0 23- 3 6
2.SLOVAKIA 3 2 0 1 13-10 4
3.BELARUS 3 1 0 2 17-12 2
4.United States 3 0 0 3 5-33 0

Second Phase

Group A (Comodoro Rivadavia)
Argentina 2–0 Uruguay
Portugal 1–0 Czech Republic
Argentina 2–0 Czech Republic
Uruguay 3–2 Portugal
Argentina 1–0 Portugal
Uruguay 1–0 Czech Republic

1.ARGENTINA 3 3 0 0 5- 0 6
2.URUGUAY 3 2 0 1 4- 4 4
3.Portugal 3 1 0 2 3- 4 2
4.Czech Republic 3 0 0 3 0- 4 0

Group B (Posadas and Apóstoles (Misiones))
Venezuela 8–2 Belarus
Bolivia 9–0 Costa Rica
Bolivia 5–3 Belarus
Venezuela 7–0 Costa Rica
Costa Rica 3–1 Belarus
Venezuela 1–1 Bolivia

1.VENEZUELA 3 2 1 0 16- 3 5
2.BOLIVIA 3 2 1 0 15- 4 5
3.Costa Rica 3 1 0 2 3-17 2
4.Belarus 3 0 0 3 6-16 0

Group C (Posadas and Apóstoles (Misiones))
Brazil 5–2 Canada
Colombia 5–1 Mexico
Mexico 1–1 Brazil
Colombia 6–1 Canada
Brazil 5–5 Colombia
Mexico 9–4 Canada

1.COLOMBIA 3 2 1 0 16- 7 5
2.BRAZIL 3 1 2 0 11- 8 4
3.Mexico 3 1 1 1 11-10 3
4.Canada 3 0 0 3 7-20 0

Group D (Formosa)
Paraguay 5–0 Russia
Spain 5–2 Slovakia
Paraguay 6–2 Spain
Russia 1–0 Slovakia
Spain 2–0 Russia
Paraguay 5–0 Slovakia

1.PARAGUAY 3 3 0 0 16- 2 6
2.SPAIN 3 2 0 1 9- 8 4
3.Russia 3 1 0 2 1- 7 2
4.Slovakia 3 0 0 3 2-11 0

Quarterfinals:

(in Formosa)
Uruguay 2–0 Venezuela [forfait]
Argentina 2–0 Bolivia [forfait]
(in Posadas, Apóstoles)
Brazil 2–0 Paraguay [forfait]
Colombia 5–1 Spain

NB: the bus transporting the teams of Bolivia and Venezuela
arrived late for their matches after a sudden venue change
by the tournament organisers; Paraguay withdrew out of
solidarity with Bolivia and Venezuela

Semifinals
Colombia 2–2 Brazil [4-3 pen]
Argentina 3–2 Uruguay

Third Place Match:

Uruguay 1–0 Brazil

Final:

Argentina 2–1 Colombia




Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: