ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Jiří Mužík si připsal s Chrudimí první letošní prohru .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Letošní Qanto cup ve Svitavách byl nakonec zrušen

zobrazit foto

11.6.2020, 19:15 | vložil: Petr Koseček

Vážení sportovní přátelé, příznivci QantoCupu.

V návaznosti na aktuální dění nejen v České republice, ale na celém světě, které způsobil neočekávaný protivník trošku z jiné ligy, virus způsobující nemoc covid-19, jsme se rozhodli, že 22. ročník QantoCupu se nakonec neuskuteční.

Do termínu QantoCupu sice zbývá ještě pár týdnů a opatření v rámci nouzového stavu pomalu rozvolňují, nikdo nám nyní ale nedovede zaručit a garantovat, z čehož samozřejmě nikoho neviníme, jak situace bude vypadat na konci června. Nechceme proto jít do rizika, že bychom QantoCup museli zrušit pár dní před jeho konáním, což by přidělalo významné komplikace celému týmu organizátorů, dotčených subjektů, ale také i Vám, našim věrným či novým fanouškům, kteří se setkáváte pravidelně již 21 sezón na konci června u nás na východě Čech ve Svitavách. V neposlední řadě by nás to také mohlo významně ekonomicky zasáhnout a mohli by být v ohrožení i další ročníky QantoCupu.

QantoCup 2020 tedy nebude, registrace byla pozastavena a ti co již poslali startovné, očekávejte ho v nejbližších dnech zpět na svých účtech, z kterých jste platbu provedli. Budeme rádi když nám zachováte věrnost a budeme se moci opět sejít v roce 2021 při pořádání 22. ročníku QantoCupu.

Všem se omlouváme za komplikace, za naději se rozptýlit v takto těžké době a děkujeme Vám za přízeň. Přejeme Vám všem hlavně pevné zdraví a děkujeme za Vaše pochopení.

Zdroj: https://www.facebook.com/qantocup/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: