ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Novinky ze sálového fotbalu-futsalu v Norsku .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Prohlédněte si aktualizované tabulky veteránské Ligy mistrů 40+

zobrazit foto

15.6.2020, 18:51 | vložil: Petr Koseček

European Cup of Veterans 40+


XII - European Championship - Veterans 40+ - 2019, Lloret Del Mar (Catalonia)

1. SC Premium Stonava (Czech Republic)

2. Marakana Moscow (Rusko)

3. BEST of PRAHA (Czech Republic)

3. Futsal ZAPOROZHIE (Ukraine)

5. CHEMCOMEX Praha (Czech Republic)

6. Futsal Lloret de Mar (Catalonia)



XI - European Championship - Veterans 40+ - 2018, Lloret Del Mar (Catalonia)




1. SC Premium Stonava (Czech Republic)

2. Marakana Moscow (Rusko)

3. BT Jezek Prague (Czech Republic)

4. Zaporozhe (Ucraine)

5. Lloret Esportiv (Catalonia)



X - European Championship - Veterans 40+ - 2017, Stolbci (Belorus)




1. Bobri Minsk (Belarus)

2. Neman Stolbci (Belorus))

3. SK Jilove (Czech Republic)

4. BT Jezek Prague (Czech Republic)

5. Nemiroff (Israel)



IX - European Championship - Veterans 40+ - 2016, Lloret Del Mar (Catalonia)




1. SC Premium Stonava (Czech Republic)

2. SK Jilove (Czech Republic)

3. Bobri Minsk(Belarus)

4. Lloret Esportui (Catalonia)

5. FK Adria Dobric (Czech Republic)

6. Rapid Los Calimeros (Belgium)



VIII - European Championship - Veterans 40+ - 2015, Lloret Del Mar (Catalonia)




1. Bobri Minsk(Belarus)

2. SK Jilove (Czech Republic)

3. Nemiroff (Israel)

3. BT Jezek Praga (Czech Republic)

5. Rapid Beernem (Belgium)

6. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

7. ACSI Bergamo (Italy)



VII - European Championship - Veterans 40+ - 2014, Santa Sofia (Italy)




1. Slovmatic Braislava (Slovakia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Nemiroff (Israel)

3. Bobri (Belorus)

5. SK Jilove (Czech Republic)

6. Veterani Praha (Czech Republic)

7. CPS Stezzano (Italy)

8. Metalist (Ucraine)







VII - European Championship - Veterans 40+ - 2013, Platja se Aro (Spain)




1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Daddy Kaliningrad (Russia)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Dynamo Moscow (Russia)

5. Nemiroff (Israel)

6. Global Platja de Aro (Catalonia)







VII - European Championship - Veterans 40+ - 2012 40+ - 2012, Venstpils (Latvia)




1. Veterans Venstpils (Latvia)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Istoky Alusta (Ucraine)







VI - European Championship - Veterans 40+ - 2011, Alushta, Ucraine




1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Istoky Alusta (Ucraine)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. ANAPA (Russia)




V - European Championship - Veterans 40+ - 2010, Albena, Bulgaria




1. Odessos Varna (Bulgaria)

2. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

3. Veterani Praha (Czech Republic)

4. Torpedo (Russia)




IV - European Championship - Veterans - 2009, LLoret de Mar, Catalonia




1. Torpedo Vladimir (Russia)

2. Zorkij Krasnogorsk (Russia)

3. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic

4. Veterani Praha (Czech Republic)

5. Futsal LLivia (Catalonia)





III - European Championship - Veterans 40+ - 2008, Prague, Czech Republic




1. Vykov Ceske Budejovice (Czech Republic)

2. Almaz Alrosa (Russia)

3. Zorkij (Russia)

4. Veterani Praha (Czech Republic)

5. Hadera (Israel)

6. Futsal LLivia (Catalonia)




II - European Championship - Veterans - 2007, Lloret del Mar , Catalonia




1. ZORKIJ Krasnogorsk (Russia)

2. VETERAN Prag (Czech Republic)

3. KAN Ricardo (Catalonia)

4. VETERAN (Israel)




I - European Championship - Veterans 40+ - 2005, Kaliningrad, Russia




1. Almaz-Alrosa (Russia)

2. Kaliningrad (Russia)

3. Veterani Prag (The Czech Republic)

4. Vodnik (Ukraine)




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: