ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Jiří Mužík si připsal s Chrudimí první letošní prohru .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Moravsko-třebovský sport - Futsalisté znají jízdní řád ligové soutěže

zobrazit foto

25.6.2020, 21:15 | vložil: Petr Koseček

Pražské ligové grémium pomyslně odstartovalo přípravy 46. ročníku nejvyšší české soutěže sálových fotbalistů. Už po šesté budeme mít ve hře i naše regionální želízko v ohni, celek FK Slovan Moravská Třebová. První utkání čeká šakaly 21. listopadu proti Jilemnici.

V průběhu úvodního turnaje změří třebovští síly ještě s domácím týmem Futsal Zlín. Druhý turnaj pořádá Sparta Praha (28. 11., Praha - Radotín), soupeři Větřní a Sparta. Třetí turnaj se uskuteční 12. 12. opět v Praze za účasti Chemcomexu Praha a Adrie Kladno. Čtvrtý, předvánoční, 19. 12. v Poličce, kde kromě Poličky narazí šakalové na Zlín. Moravská Třebová bude 9. ledna pořadatelem pátého ligového turnaje.

V Mohelnici se střetne se Spartou Praha a Větřním. K šestému turnaji pocestují třebovští 16. ledna do Zlína (Chemcomex, Kladno). Sedmý turnaj základní části bude 30. ledna bude opět hostit „domácí“ Mohelnice. Náš futsalový celek zde zakončí základní část zápasy proti Poličce a Jilemnici. 6. února čeká na sálové fotbalisty finále českého poháru. Play - off má své místo v kalendáři od 13. února a nového mistra České republiky budeme znát 7. března.


Novinkou sezóny bude pro všechny otevřený Prezidentský pohár (5. – 6. 12. 2020, Praha), který slibuje konfrontaci mezi sálovkářskými a futsalovými týmy dle pravidel České federace sálového fotbalu. Plánovaná maximální kapacita klání je 16 týmů a atraktivitu zajistí play-off systém turnaje. Velkým lákadlem se může stát i prémie 30 000 Kč určená pro vítěze (podle principu vítěz bere vše). V případě zájmu o účast na poháru kontaktujte Petra Matouška, email: pmmatousek@gmail.com.
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: