MÍSTO KONÁNÍ: Sportovní hala Stonava, Stonava 1095

ÚČASTNÍCI: SC PREMIUM STONAVA , CHEMCOMEX PRAHA, BT JEŽEK PRAHA,

SICO JILEMNICE

SYSTÉM SOUTĚŽE: KAŽDÝ s KAŽDÝM

PREZENTACE : v hale u delegáta (zástupce družstva) půl hodiny před svým prvním utkáním

NÁKLADY NA SOUTĚŽ: náklady na soutěž se hradí ze startovného

STARTOVNÉ: 2.500,- Kč , zaslat na č.ú. 29332041/0100

V případě, že družstvo odstoupí ze soutěže po provedených platbách, veškeré platby jsou NEVRATNÉ !

ZÁLOHA NA POKUTY: každé družstvo složí při prezentaci na turnaji zálohu na pokuty v částce 2.000,- Kč. Z této zálohy budou družstvu automaticky strhávány poplatky při neplnění povinností určených Propozicemi soutěže. Po ukončení turnaje – VYHLÁŠENÍ, bude družstvům záloha (nespotřebovaná část) vrácena.

VYHODNOCENÍ: Vítěz získává putovní pohár a titul Mistr ČR – veteránů 2019/2020, družstva na 1.-3. místě budou oceněna pohárem, budou vyhlášeni i jednotlivci turnaje. Vítěz má právo účasti v Evropském poháru veteránů v roce 2021.

TECHNICKÁ USTANOVENÍ

PRAVIDLA a ŘÁDY: hraje se podle platných pravidel, řádů a směrnic ČFSF. Kompletní znění je uvedeno na: www.futsal-salovyfotbal.com

Družstva musí mít dvě sady dresů odlišných barev. Při shodnosti barev dresů se převlékají hosté.

HRACÍ DOBA: 2 x 15 minut hrubého času, v případě rozdílu stavu o 2 branky a méně, se bude hrát poslední 3 minuty druhého poločasu na čistý čas.

MÍČ: hraje se s míčem dle pravidel SF, míče zajišťuje pořadatel.

ROZHODČÍ: utkání budou řídit rozhodčí ČFSF, nasazováni budou delegátem turnaje a budou vykonávat funkci I. a II. rozhodčího a zapisovatele. Časoměřiče dodá pořadatel.

DELEGÁTI TURNAJE: zástupce sekce veteránů ČFSF – Miloslava Suchánková, Jaroslav Němeček

ČLENSKÉ PRŮKAZY: nejsou, družstva hrají na SOUPISKY, které jsou registrované na centrální matrice ČFSF a předloží je delegátovi turnaje. Startovat mohou hráči, kteří v roce 2020 dovrší 40 let věku. Každý hráč je povinen na vyžádání delegáta předložit občanský průkaz nebo cestovní pas.

ZÁPIS Z UTKÁNÍ: vedoucí družstva se musí 20 minut před každým utkáním svého družstva dostavit k delegátovi turnaje, kde vypíše ZU.

ČEKACÍ DOBA: není, družstva musí být připravena ke hře na pokyn pořadatele - delegáta

(časový harmonogram je orientační).

HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ: výhra se oceňuje 3 body , prohra 0 body, při remíze se kope vždy po jedné penaltě . Vítěz rozstřelu získává 2 body, poražený 1 bod do tabulky.

Penaltový rozstřel se týkají všech utkání, které skončí v základním čase nerozhodným výsledkem.

Tabulková kriteria pro určení konečného pořadí, viz. SŘ, kpt. III., čl. 20, 2.3 b.

VYLOUČENÍ: ČK po 2. ŽK bez zápisu – stop na 1 utkání nepodmíněně, u přímo udělených ČK, nebo ČK po 2.ŽK se zápisem , řeší KV ČFSF.

JEDNÁNÍ KOMISE: za projednávání přestupků družstva proti PS, PSF a řádům ČFSF bude družstvu stržen z vratné zálohy poplatek ve výši 500,- Kč