Sport jen v rouškách. Hnilička jde za zrušení orodovat za Blatným .....více v sekci Aktuality

Zlínský deník - Tomáš Ulman přestoupil z Provodova do Příluk

4.9.2020, 15:58 | vložil: Petr Koseček

PŘÍLUKY - JASENNÁ 3:0 (0:0)Jaroslav Brabec, sekretář FK Příluky: „Příluky měly oproti poslednímu zápasu již sestavu bez většiny absentérů a bylo to na výkonu znát. Do utkání nastoupily jako favorit a role se nezalekly. Hrály aktivní kombinační hru a hned ze začátku zápasu se po kombinaci anebo rohových kopech dostávaly do gólových šancí. Skóre zápasu se ale nedařilo přes obranu hostí stále otevřít a to i přes vyložené šance Frolka, Machalíčka a jiných. Hosté toho moc v prvním poločase nevymysleli a kromě asi dvou šancí se domácí brankář Kopřiva v bráně nudil. Po přestávce hra držela tempo, a domácí pokračovali v akcích, které volaly po gólech. Dočkali se v 57. minutě, kdy Macík zavezl míč po straně k šestnáctce, přihrál Ulmanovi, jehož střelu vyrazil gólman hostí jen k volnému Machalíčkovi, který uklidil míč brány hostí – 1:0. Hned za čtyři minuty opět přihrál Ulmanovi do průniku Macík, hosté Ulmana v šestnáctce faulovali a byla nařízená penalta. Adamík ji zkušeně proměnil a bylo to 2:0. Hosté se ale nevzdali a byli stále aktivní, nicméně jeiich pokusy končily na výborně chytajícím domácím brankáři Kopřivovi. Skóre se změnilo ještě jednou, kdy střídající domácí Kojetínský v 88. minutě zužitkoval skvělou nahrávku do brejku a zvýšil přes gólmana hostí na 3:0. Zápas již byl rozhodnut, zvláště když akce hostů končily neúspěchem. Kaňkou jinak výborného utkání byli fandové z Jasenné, kteří místo fandění sprostě nadávali rozhodčím. Takoví, ať radši sedí doma v hospodě.“

Marek Řezníček, vedoucí mužstva SK Jasenná: „Trenérovi Zichovi se těsně před utkáním omluvili dva hráči ze základu a tak bylo jasné, že zápas v Příluku bude velmi těžký. Domácí od začátku diktovali tempo hry a tlačili se do zakončení. Obrana hostů však celý první poločas pracovala spolehlivě stejně jako brankář Špaček. Jasenná se snažila o ojedinělé rychlé protiútoky, ovšem k pořádnému zakončení to nevedlo. Do kabin se tak šlo pro hosty za dobrého stavu 0:0. Druhý poločas nabídl stejný scénář, jako ten první. Příluky trpělivě dobývaly branku Jasenné a v 57. minutě se dočkaly zaslouženého vedení po brance Machalíčka. V 61. minutě fauloval ve vlastní šestnáctce Maliňák a nařízenou penaltu proměnil Adamík. Jasenná sice bojovala, ale tentokrát byli domácí kvalitnější. V 88. minutě se dostal ještě k zakončení Kojetínský a uzavřel skóre zápasu na 3:0. Výhra Příluk je zcela zasloužená,Jasenná musí zabojovat v neděli na domácím hřišti proti Návojné.“
Branky: 57. Radek Machalíček, 61. Lukáš Adamík z penalty, 88. Vladimír Kojetínský. Rozhodčí: Goňa – Mach, Navrátilová. Diváci: 100. Nejlepší hráči: Fojtík, Bahulík, Ulman.

Zdroj: Zlínský deník