ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Sálovkáři v barvách České Lípy se pomalu loučí s play-off .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Z webu SC Premium Stonava

zobrazit foto

13.9.2020, 11:04 | vložil: Petr Koseček

Dnes jsme z České federace sálového fotbalu (ČFSF) obdrželi rozhodnutí, že odložený finálový turnaj MČR veteránů (40+), který se měl konat ve stonavské sportovní hale v sobotu 12. září, se neuskuteční. Důvodem je odstoupení již třetího účastníka turnaje, týmu Jilemnice. Dle rozhodnutí ČFSF je turnaj definitivně zrušen, žádný další náhradní termín už vyhlášen nebude. Finálový turnaj MČR veteránů (40+) se tak letos vůbec neuskuteční a nebude tak ani vyhlášen Mistr ČR pro rok 2020.

Z pohledu pořadatelského týmu toto rozhodnutí bereme na vědomí, byť z něj nadšeni nejsme, protože již dvakrát v tomto roce jsme na pořadatelství tohoto turnaje vydali nejen vlastní čas a energii, ale také finance a tyto naše investice jsou nyní zmařeny. Nezbývá nám, než věřit, že nám bude turnaj dopřáno uspořádat v následujícím roce.

Za organizační zmatky ohledně pořadatelství tohoto turnaje v letošním roce se omlouváme, snažili jsme se turnaj i přes všeobecně známou situaci s pandemii koronaviru uspořádat, ale okolnosti, které nebylo v silách našeho týmu ani ČFSF ovlivnit, prostě konání turnaje nepřály. Děkujeme za pochopení.


Zdroj: http://premium.ic.cz/
Celostátní liga 2020/21
1. SK SICO SC Jilemnice   0
2. VPS NOVABRIK Polička   0
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   0
4. Futsal Zlín   0
5. FK Adria Kladno   0
6. BOMBARĎÁCI Větřní   0
7. CHEMCOMEX Praha    0
8. AC Sparta Praha   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2021 ČFSF - Futsal | admin: