ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Běloruský sudí Pavel Šupilov bude řídit finále Interkontinentálního poháru v Moskvě .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Katalánsko nahradí na ME v Belgii celek Izraele !

zobrazit foto

10.3.2008, 14:56 | vložil: Petr Koseček

Na Mistrovství Evropy v Belgii bude startovat také celek Katalánska (na snímku), jen nahradí v B skupině tým Izraele a důvodem neúčasti Izraelců je údajně současná politická situace v zemi!

Zde je nové rozlosování ME :

Cataluña sustituye a Israel en el campeonato europeo de selecciones nacionales de Futsal.(Bélgica del 20 al 24 de marzo)
Debido a la recomandación del gobierno de Israel a sus ciudadanos de no viajar fuera del país, por los graves problemas políticos que esta sufriendo la zona, la UEFS ha decidido invitar al seleccionado de Cataluña, que ocupo el segundo lugar en la fase clasificatoria de Nova Ruda. (POLONIA) Quedando primera Bielorúsia empatada a puntos con Cataluña y clasificandose la primera por el gol average.
Programación de Campeonato Europa 2008 de Futsal:

20/03/08 : Rusia vs. República Checa
20/03/08 : Bélgica vs. Cataluña
20/03/08 : Francia vs. Bielorrusia
20/03/08 : Noruega vs. Ucrania
21/03/08 : Bélgica vs. Francia
21/03/08 : República Checa vs. Ucrania
21/03/08 : Rusia vs. Noruega
21/03/08 : Cataluña vs. Bielorrusia
22/03/08 : Rusia vs. Ucrania
22/03/08 : Francia vs. Cataluña
22/03/08 : República Checa vs. Noruega
22/03/08 : Bélgica vs. Bielorrusia

23/03/08 : 3º Grupo A vs. 4º Grupo B (D1)
23/03/08 : 4º Grupo A vs. 3º Grupo B (D2)

Semifinales

23/03/08 : 1º Grupo A vs. 2º Grupo B (D3)
23/03/08 : 2º Grupo B vs. 1º Grupo B (D4)

Finales

24/03/08 : Perdedor D1 vs. Perdedor D2 (7/8)
24/03/08 : Ganador D1 vs. Ganador D2 (5/6)
24/03/08 : Perdedor D3 vs. Perdedor D4 (3-4)
24/03/08 : Ganador D3 vs. Ganador D4 (1-2)




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: