Běloruský sudí Pavel Šupilov bude řídit finále Interkontinentálního poháru v Moskvě .....více v sekci Aktuality

Praha, Havířov, Jestřabí a Polička postupují do finále !

| vložil: Petr Koseček

25.02.2007
Sobotní čtvrtfinále PLAY - OFF Celostátní ligy přineslo řadu atraktivních duelů a největší drama se odehrálo ve Valašských Kloboukách, kde domácí SK KOMINTE Jestřabí udolalo nevyzpytatelné KLIMCO Darkovice až v prodloužení. Dvojutkání před zaplněnou halou provázela celá řada vzájemných soubojů a někteří hráči dohrávali zápas na pokraji vyčerpání a o fanoušky obou týmů se několikrát pokoušel srdeční kolaps!
V infarktovém závěru domácí KOMINTE vstalo z mrtvých a prodloužení tak rozhodlo pro sebe!

Obhájce titulu CHEMCOMEX Praha se dlouho trápil s mladým ambiciozním celkem z Bělovse a o postupu rozhodl až v závěru 2. dějství, když předtím brankář Vozár Pražany několikrát podržel a zastoupil tak Jana Klímu v brance CHEMCOMEXU .

Nejlepším hráčem čtvrtfinále PLAY - OFF ve Valašských Kloboukách byl vyhlášen Martin Hundák z Bělovse a brankář Milan Miklas z Darkovic!

Oficiální statistky turnaje ve Valašských Kloboukách nejdete v odkazu Celostátní ligy.

V Poličce postoupili oba favorité, domácí NOVABRICK se hodně natrápil se Zlínem ( 2:2 a 5:2 ) a o svém postupu rozhodl až ve druhém utkání, PREMIUM Havířov mělo proti oslabené Kroměříži ulehčenou roli a již první utkání prakticky vyřadilo Hanáky ze hry ( 9:3 ).

Známe také již složení semifinálových dvojic v boji o titul Mistra ČR, které se bude hrát ve dnech 10. - 11. března 2007 v Městské sportovní hale v Havířově a utkají se zde :

CHEMCOMEX Praha - VPS NOVABRICK Polička
SC PREMIUM Havířov - SK KOMINTE Jestřabí

SEMIFINÁLE a FINÁLE-O Mistra ČR (dvoudenní)
SEMIFINÁLE ( sobota 10.3.2007 )
1. semifinále: nejlepší čtvrtfinalista proti nejhoršímu (dle umístění po základní části)
2. semifinále: druhý nejlepší čtvrtfinalista proti druhému nejhoršímu ( po základní části)
Hraje na dvě utkání !!!
Postupová kriteria: body, brankový rozdíl
Hraje se 2 x 20 minut čistý čas
V případě, že po skončení druhého utkání dojde ke shodnému počtu bodů a skoré, utkání se prodlužuje 2 x 5 minut bez přestávky se změnou branky. Pokud bude i po prodloužení nerozhodný výsledek, kopou se penalty

UTKÁNÍ o 3. místo ( neděle 11.3.2007 )
Hrají poražení semifinalisté

FINÁLE (neděle)
Hrají vítězní semifinalisté
Hraje se 2 x 20 minut čistý čas, při remíze se prodlužuje 2 x 5 minut bez přestávky se změnou branky. V případě nerozhodného výsledku se kopou penalty.

Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)