Na ruském webu najdete statistiky soutěží veteránů a v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

Češky porazily Francií vysoko 9:3, rozhodla výtečná první půle, záznam utkání bude na www.net-tv.cz

6.12.2011, 19:48 | vložil: Petr Koseček

Skvělým způsobem vstoupily české futsalistky do svého zahajovacího utkání na ME v Praze a po dvou rychlých brankách Holečkové a Divišové šly brzy do vedení. Uklidnění do našich řad přinesly další branky v síti Francouzek, když pořadí gólů si obě naše střelkyně prohodily. Pátou trefu do sítě galského kohouta zaznamenala po samostatném průniku Králová.

Kdo čekal podobný obrázek i ve druhé půli, tak ten se velice mýlil. Trenéří nechali totiž odpočívat úderné komando Divišová - Holečková a na palubovce se začaly dít věci. Nejdříve sice ještě Ondrášková zvýšila na 6:0, ale to bylo na dlouhou dobu od našeho týmu vše. Francouzsky snížily na 3:6 z jejich pohledu po našich chybách a rázem to byl úplně jiný tým. Český tým ještě nedal devítku, aby z penalty za ruku zklidnila náš celek Králová. Závěr už byl v naší režii a po brankách Tomáškové a Divišové jsme utkání dovedly do úspěšného konce.

Zítra na české reprezentantky čeká opět v 18,30 celek Itálie.

ČR vs Francie 9:3 (5:0)
Branky : Divišová 3, Holečková 2, Králová 2, Ondráškova 1, Tomášková 1 - Chetalain, Bah a Hadjaf