ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Běloruský sudí Pavel Šupilov bude řídit finále Interkontinentálního poháru v Moskvě .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Na VII. ME ve Španělsku začínáme s Izraelem.

| vložil: Petr Koseček

17.10.2006
Česká reprezentace při svém úvodním startu na VII. ME ve Španělsku nastoupí v úterý 28.11.2006 ve městě Arbúcies od 16 hodin proti Izraeli.
Své druhé utkání B skupiny Češi odehrají opět ve stejném místě a utkají se ve čtvrtek 30.11.2006 s Ukrajinou.
Přinášíme Vám oficiální program VII. ME ve Španělsku i s hracím klíčem :



EUROPEANCHAMPIONSHIP CALENDAR

28 of november of 2006

6:30PM. OPENING CEREMONY. TOWN: STA. COLOMA DE FARNERS

4:00PM P.M. ARBUCIES REP. TXECA---ISRAEL GROUP 2
8:00PM P.M. STA. COLOMA F. BIELORUSSIA---EUSKADI GROUP 1
9:00PM P.M. ARBUCIES RUSSIA---AUSTRALIA GROUP 3
9:00PM P.M. SANT HILARI CATALUNYA---STA. HELENA GROUP 4

29 of november of 2006

6:30PM P.M. ARBUCIES BÈLGICA---AUSTRALIA GROUP 3
8:00PM P.M. STA. COLOMA NORUEGA---EUSKADI GROUP 1
8:00PM P.M. SANT HILARI ITÀLIA---STA. HELENA GROUP 4
8:30PM P.M. ARBUCIES UKRAÏNA---ISRAEL GROUP 2

30 of november of 2006

6:30PM P.M. ARBUCIES RÚSSIA---BELGICA GROUP 3
8:00PM P.M. STA. COLOMA BIELORÚSSIA---NORUEGA GROUP 1
8:00PM P.M. SANT HILARI CATALUNYA---ITÀLIA GROUP 4
8:30PM P.M. ARBUCIES REP. TXECA---UKRAÏNA GROUP 2

01 of desember of 2006

6:30PM P.M. SANT HILARI 1º GROUP (1)---2º GROUP (2) (A) Quarters of final
8:30PM P.M. SANT HILARI 2º GROUP (1)---1º GROUP (2) (B) Quarters of final
6:30PM P.M. ARBUCIES 1º GROUP (3)---2º GROUP (4) (C) Quarters of final
8:30PM P.M. ARBUCIES 2º GROUP (3)---1º GROUP (4) (D) Quarters of final
6:30PM P.M. STA. COLOMA 3º GROUP (1)---3º GROUP (2) (E) Semifinal 9th to 12th.
8:30PM P.M. STA. COLOMA 3º GROUP (3)---3º GROUP (4) (F) Semifinal 9th to 12è

02 of desember of 2006
.
10:00AM P.M. SANT HILARI LOSER (E)---LOSER (F) Positions 11th- 12th
12:00AM P.M. ARBUCIES LOSER (B)---LOSER (D) (G) Semifinal 5th to 8th
10:00AM P.M. ARBUCIES WINNER (E)---WINNER (F) Positions 9th – 10th
12:00AM P.M. SANT HILARI LOSER (A)---LOSER (C) (H) Semifinal 5th to 8th
6:30PM P.M. STA. COLOMA WINNER (A)---WINNER (C) (I) Semifinal 1st to 4th
8:30PM P.M. STA. COLOMA WINNER (B)---WINNER (D) (J) Semifinal 1st to 4th

03 of desember of 2006

11:30AM P.M. SANT HILARI LOSER (G)---LOSER (H) Positions 7th – 8th
11:30AM ARBUCIES WINNER (G)---WINNER (H) Positions 5th – 6th
4:00PM P.M. STA. COLOMA LOSER (I)---LOSER (J) Positions 3rd - 4th
6:00PM P.M. STA. COLOMA WINNER (I)---WINNER (J) Positions 1st - 2nd

08:00 PM: DELIVERY OF TROPHIES AND CLOSED CEREMONY. TOWN: STA COLOMA DE FARNERS





Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   30
3. AC Sparta Praha   26
4. FK Adria Kladno   24
5. Futsal Zlín   24
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   19
7. SK SICO SC Jilemnice   18
8. BOMBARĎÁCI Větřní   14
9. Amor Vyškov   12
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Čtvrfinále:
Chemcomex - Vetřní 1:0 (z 2:0)
Polička - Jilemnice 4:1 (z 2:0)
Sparta - Sakali 3:5 (z 1:1)
Kladno - Zlín 1:6 (z 1:1)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2018/19
Skupina A
Skupina B
Play Off

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2019 ČFSF - Futsal | admin: