ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V Praze se o vikendu hrály nižší soutěže .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Dynamo Moskva bude hlavním favoritem na zisk Poháru UEFS v bulharském Primorsku, trenér Andrej Polchovskij si ani nic jiného nepřipouští - více na webu klubu http://fsdynamo.ru/

zobrazit foto

24.4.2012, 21:29 | vložil: Petr Koseček

Největším favoritem nadcházejícího Poháru UEFS v bulharském Primorsku bude s určitostí moskevské Dynamo (na snímku). Svěřenci trenéra Andreje Polchovského mají v přímořském bulharském letovisku ty nejvyšší mety a v jeho týmu se objeví řada skvělých futsalistů, včetně hráčů, kteří získali na nedávno skončeném ME hráčů do 21 let ve španělském Ripoll zlaté medaile.

Zde je článek v ruském originále z webu Dynama Moskva - http://fsdynamo.ru/
a snadno si jej můžete pomocí několika překladačů, třeba Google...

Сегодня московские "динамовцы" вылетают в болгарский Бургас для участия в финальном турнире Кубка УЕФС. Это третий старт москвичей в этом престижном европейском турнире. Напомним, что в июне 2004 года в испанском Бадахосе наша команда выиграла этот трофей, в 2006 в белорусском Бресте из-за крайне предвзятого судейства в финале мы проиграли, в итоге став вторыми.
В составе нашей команды на игры в Болгарию отправляются: вратари Роман Путинцев и Максим Шкурин, полевые игроки: Андрей Матвеев, Сергей Харин, Сергей Зал, Виктор Блоков, Кирилл Орлов, Алексей Журавский, Леван Джаркава, Ираклий Пипия, Ренат Арифуллин, Вячеслав Плаксин и Дамир Курамшин (капитан команды), главный тренер Андрей Полховский (он же - руководитель делегации), старший тренер Сергей Лобанов, менеджер Александр Самсонов.

Главными соперниками московского "Динамо", вероятно, будут АСМ Канн (Франция) и чешский "Новабрик"из Полички. Турнир пройдет с 25 по 30 апреля сего года. Наш интернет-сайт будет внимательно следить за играми этого престижного европейского турнира.



Zde jsou historické statistiky Poháru UEFS :


XVI - UEFS Cup - 2012 Primorsko, Bulgaria

?


XV - UEFS Cup - 2011 Primorsko, Bulgaria

1. Taganskij Rjad Jekaterinburg (Russia)
2. Volchov Velikyj Novgorod (Russia)
3. VRZ Gomel (Belarus)
3. MJEP Champs Futsal (France)
5. EFS Ripoll (Catalonia)
6. FLASH UFB Rodilhan (France)
7. SICO Jilemnice (Czech Republic)
8. LIVERPOOL Burgas (Bulgaria)
9.Corona Futsal Cornate D'Adda (Italia)

XIV - UEFS Cup - 2010 Zruc nad Sazavou, Czech Republic

1. Chemcomex Praga (Czech Republic)
2. Niznaja Volga Saratov (Russia)
3. V. Velikij Novgorod (Russia)
4. Deddi Kaliningrad (Russia)
5. VRZ Gomel (Belarus)
6. Beaucaire Futsal (France)
7. Futsal LLivia (Catalonia)
8. MJEP Champs Futsal (France)
9. Benago Praga (Czech Republic)

XIII - UEFS Cup - 2009 Amposta, Catalonia

1. Niznaja Volga Saratov (Russia)
2. Okhrana Minsk (Belarus)
3. Podvodnik Jaroslavl (Russia)
4. MJC Champs Futsal (France)
5. La Sauce Carlesienne (France)
6. Comforsa Ripoll (Catalonia)
7. FS La Garriga (Catalonia
8. FK Frague Trencin (Slovakia)
9. Bombardaci Vetrni (Czech Republic)
10. AEFS Amposta (Catalonia)
11. SICO Jilemnice (Czech Republic)
12. CAS Mancuso Sarno (Italy)

XII - UEFS Cup - 2008 Nowa Ruda, Poland

1. Almaz Alrosa Mirnyj (Russia)
2. Chemcomex Praga (Czech Republic)
3. Niznja Volga (Russia)
4. JE Mora La Nova (Catalonia)
5. CFS La Garriga (Catalonia)
6. Piast (Poland)
7. Flash Express (France)
8. Fenix Neratovice (Czech Republic)

XI - UEFS cup - 2007 Lloret de Mar, Spain

1. Almaz Mirnyj (Russia)
2. Refordenia Alicante (Spain)
3. Kominte Jestřabí (Czech Republic)
3. Koncentrat Nerjungri (Russia)
5. Novabrick Policka (Czech Republic)
6. AT Badajoz (Spain)
7. COMFORSA Rippol (Catalonia)
8. TORRE Mont Roig (Catalonia)
9. BALTIC futsal (England)

X - UEFS Cup - 2006 Brest, Belarus

1. Merkury Brest (Belarus)
2. Dinamo Moskva (Russia)
3. Arsenal Bela Cerkvev (Ukraine)
3. T.R. Ekaterinburg (Russia)
5. GRANIT Mikascevici (Belarus)
6. FK Papandopulos (Grece)
7. San Feliu de Guixol (Catalonia)
8. SF BLACK KNIGHT(Australia)

IX - UEFS Cup - 2005 Minsk, Belarus

1. Koncentrat Nerjungri (Russia)
2. Akademia Minsk (Belarus)
3. Morales (Spain)

VIII - UEFS Cup - 2005 Badajoz, Spain

1. DINAMO Moscow (Russia)
2. SEF Minsk (Belarus)
3. ANTIMUF Pardubice (Czech Republic)
4. TOLLERES Siamo (Spain)

VII - UEFS Cup - 2004 Baranovichi, Belarus

1. IMPULS Yakutsk (Russia)
2. MIMA-MIZUNO Trnava (Slovakia)
3. POLIGRAN Moscow (Russia)
4. ATLANT Baranovichi (Belarus)
5. UNIVERSITET-SPARTAK Vitebsk (Belarus)

VI - UEFS Cup - 2003 Moscow, Russia

1. POLIGRAN-VNUKOVO Moscow (Russia)
2. AMSA FC (Spain)
3. UNIVERSITET Vitebsk (Belarus)
4. STRABAK LABRIKO (Czech Republic)
5. SHTORM Yalta (Ucraine)
6. EREBUNI (Armenia)

V - UEFS Cup - 2001 Alicante, Spain

1. UNIVERSITET Vitebsk (Belarus)
2. JUVE Bratislava (Slovakia)
3. GEST ALONSO EXPERT Corbeta (Spain)
4. FAN Noisiel (France)

IV - UEFS Cup - 2000 Moscow, Russia

1. POLIGRAN Moscow (Russia)
2. G.D.R. PALHAIS (Spain)
3. ENERGETIK Novolukoml (Belarus)

III - UEFS Cup - 1998 Nerjungri - Republic Sakha (Yakutia), Russia

1. KONCENTRAT Nerjungri (Russia)
2. PERPETUUM Bratislava (Slovakia)
3. AJAX Kenitra (Marocco)
4. FAN Noisiel (France)
5. EL PARQUE Arganda (Spain)

II - UEFS Cup - 1997 Alcudia-Mallorca, Spain

1. FIESTA-ATLANT Kingisepp (Russia)
2. PRETENSATS FERRIOL Mallorca (Spain)
3. VIX ZILINA (Slovakia)
4. GDC MOVELMODA (Portugal)

I - UEFS Cup - 1995 Sines, Portugal

1. POLIGRAN Moscow (Russia)
2. TENAGIL Badajoz (Spain)
3. G.D. OS ENCARNADOS (Portugal)
4. VARTA FSK (Slovakia)



Facebook


Hrej s námi


UEFS AMF
Bison Sportswear


Celostátní liga 2017/18
1. Futsal Zlín   12
2. CHEMCOMEX Praha    9
3. Šakalí hněv Moravská Třebová   9
4. VPS NOVABRIK Polička   9
5. BOMBARĎÁCI Větřní   6
6. AC Sparta Praha   3
7. SK SICO SC Jilemnice   0
8. FK Adria Dobříč   0
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Výsledky ...
Střelci ...
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2017 ČFSF - Futsal | admin: