ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Trenér Chemcomexu Aleš Štorc hodnotí vystoupení svých svěřenců

zobrazit foto

7.1.2013, 15:01 | vložil: Petr Koseček

Očekávání těžkých zápasů nám naši sobotní soupeři potvrdili. V prvním zápase přijel Zlín ve velmi dobré sestavě a hráči Haloda, Světlík, Julina a spol. nás pořádně potrápili. My jsme po dlouhé době měli kromě stále ještě zraněného Pulkerta, vlastně kompletní kádr, i když někteří naši hráči po zranění ještě nejsou úplně v top formě.

Celý zápas byl bojovný a velmi vyrovnaný. V podstatě rozhodl souboj reprezentačních gólmanů, kde Mareš náš tým výrazně podržel a udržel nulu na svém kontě. Důležitý gól vstřelil po samostatné akci mladík Sop, který potvrdil, že svým pohybem a rychlostí bude pro náš tým platným hráčem. Druhý gól padl až těsně před koncem po brejku Kamase se prosadil Šnídl, když před tímto gólem nás Zlín sevřel a měl tlak i několik šancí. Viděli jsme důraznou kvalitní sálovku a takový náboj by slušel každému zápasu základní části.Ve druhém zápase Jerevan Slavičín potvrdil, že jeho forma stoupá. Opíral se o dvě individuality Hnaníčka, který se zkoušel individuálně prosadit v poli a Matúše, který na pozici pivota se svým důrazem zkoušel otáčet a ohrožovat naší branku. Tentokrát jsme vstřelil branku velmi brzy opět byl střelcem Sop, ale Slavičín rychle odpověděl. V tomto zápase jsem dobře drželi míč a otvírali jsme si prostory před brankou soupeře. Chodili jsme do náběhů a měli dost šancí. Bohužel se nám nepovedlo lépe zakončovat. Soupeř byl ale velmi nebezpečný v brejkových situacích. I druhého střelce jsme měli stejného jako v prvním zápase, z tresného kopu se po rozestoupení zdi tvrdou střelou prosadil Šnídl a třetí gól po hezké kombinaci Rotta a Blably vstřelil Kamas. Opět nás velmi podržel brankář, tentokrát zkušený Mario Vozár.

Celkově mám dobrý pocit z turnaje. Dobří soupeři nás utvrdili v tom, že sice děláme body, naši gólmani nás velice drží, dostáváme málo gólů, ale musíme hrát s maximálním zaujetím, protože síla soupeřů je velká a s blížícím se play off bude klasicky vzrůstat. Pokud něco podceníme rychle se nám to vymstí, jako loni při play off. To by mělo být velkým varováním pro celý náš tým.

Trenér Chemcomexu Praha - Aleš Štorc
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: