Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci Aktuality

Portál Naše Pojizeří informuje o sobotním turnaji v jilemnickém SC - FOTO: Sáloví fotbalisté Jilemnice doma získali čtyři body

7.1.2013, 18:18 | vložil: Petr Koseček

Po vánoční přestávce pokračovala v sobotu 5. ledna Celostátní liga v sálovém fotbale turnajem v Jilemnici. Domácí hráči porazili Vamberk a remizovali s Poličkou, takže si po zisku čtyř bodů udrželi skvělou třetí příčku v tabulce.

SK Sico Jilemnice - Bomby k tyči Vamberk 3:1 (1:1)

Domácí začali velmi dobře a už ve 3. minutě vstřelil vedoucí gól Illner. V 11. minutě ale Jilemničtí nedali gól do prázdné branky a hosté v následující minutě vyrovnali po rychlém brejku střelou z úhlu, takže první poločas skončil 1:1.

Domácím pomohla přestávka a od druhého poločasu znovu hráli aktivně. Branku na 2:1 vsítil Kraus střelou z těžkého úhlu, když překonal chybně vyběhnutého brankáře hostů. Ve 33. minutě domácí Šnorbert samostatně prošel přes půlku hřiště a povedenou akci zakončil jesličkami gólmanovi - 3:1.

„Náš útok se stále trápí, když minutu před koncem jsme nedokázali proměnit ani obrovskou šanci tří hráčů před soupeřovou brankou," trochu si i po výhře postěžoval prezident SK Sico SC Jilemnice Milan Szabo.

Branky: 3. Illner, 30. Kraus, 33. Šnorbert - 12. Valášek. Rozhodčí: Sazima, Hradil, ŽK: 0:1.

SK Sico Jilemnice - VPS Novabrik Polička 0:0

Úřadující mistr republiky v Jilemnici mnoho futsalového umění nepředvedl. Hráči spíš ukazovali, jak faulovat a domácí proto bojovali, aby udrželi na uzdě své emoce a vyvarovali se oplácení. Zápas se hrál s menším počtem šancí a když se už hráči na obou stranách dostali ke střele, tak výborně zasáhli oba brankáři Hekera a Ditrich, kteří už oba v minulosti oblékli reprezentační dres.

Rozhodčí: Hradil, Povolný, ŽK: 2:2.

Sestava Jilemnice na turnaji: Hekera (Porkert) - Kraus, Vašek, Hradecký, Paulů, Šnorbert, Fišar, Brádle, Stránský, Smolík, Illner.

„Jsem rád, že jsme si po výhře a remíze udrželi výhodné postavení mezi prvními třemi před blížící se play off. Cílem pro základní část je pro nás právě umístění v první čtyřce," poznamenal Milan Szabo.

Další výsledky 15. a 16. kola:

J.K. Trans Varnsdorf - Bomby k tyči Vamberk 1:3, J.K. Trans Varnsdorf - VPS Novabrik Polička 1:2, FK Adria Nový Bor - SMR Plus Zlín 1:1, Chemcomex Praha - SMR Plus Zlín 2:0, FK Adria Nový Bor - SK Jerevan Slavičín 2:2, Chemcomex Praha - SK Jerevan Slavičín 3:1, Bombarďáci Větřní - GIOIA Brno 3:2, SF Trivel Klatovy - GIOIA Brno 4:1.

Autor: Petr Ježek | Rubrika: SPORT |

Celostátní liga v sálovém fotbale, utkání SK Sico SC Jilemnice - Bomby k tyči Vamberk
Fotogalerie z tohoto utkání - Autor: Zdeněk Matura

Příště hraje SK Sico SC Jilemnice v sobotu 12. ledna ve Varnsdorfu s Novým Borem a se suverénně vedoucím Chemcomexem Praha.