V Praze se o vikendu hrály nižší soutěže .....více v sekci Aktuality

Na čele Jihočeské krajské ligy jsou hráči TK RUMPÁL Prachatice, v těsném závěsu je celek FC TEX COLOR České Budějovice

9.1.2013, 15:08 | vložil: Petr Koseček

Vodňany - V sobotu byli ve Vodňanech odehrány další utkání JIHOČESKÉ FUTSAL LIGY. Liga se nám přehoupla do své druhé poloviny a tak na pořadu byla odvetná utkání.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - DEMOLICE Č.Budějovice "A" 8:7
Hosté bojovali, ale na herně i fyzicky vyspělejší hráče domácích nestačili. Domácí již jasně vedli 8:4, hosté v závěru výsledek upravili až na rozdíl jediné branky.

FC TEX COLOR Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 7:5
Domácí vyhráli zaslouženě, od počátku si udržovali herní převahu a dvougólový náskok až do konce utkání.

DEMOLICE Č.Budějovice "A" - DYNAMO JELIMANI Vimperk 11:3
Hosté nezopakovali svůj výkon z prvního utkání, na chytrou hru domácích nestačili, v obraně dělali velké chyby, čehož soupeř dokázal dokonale využít.

Č.Budějovice, Vodňany - V neděli se v Č.Budějovicích a Vodňanech dohrávali zbylé zápasy tohoto kola. Zde přinášíme kompletní nedělní výsledky a komentáře delegátů.

ZSO Hluboká n./Vlt. - TK RUMPÁL Prachatice 3:7
V tomto utkání šli domácí rychle do dvoubrankového vedení, ale vlastními chybami nechali soupeře vyrovnat. Poté se jim ještě podařila střelit jedna branka, ale to bylo to poslední co jim soupeř dovolil a po zásluze bral tři body.

FK BIZONI Č.Budějovice - TK RUMPÁL Prachatice 3:9
Hosté vedli v prvním poločase už 5:0, ale Bizonům se povedlo do přestávky rozdíl skóre snížit o dvě branky. Za tohoto stavu se také odcházelo do šaten. Ve druhém poločase favorit tohoto utkání nenechal nic náhodě, jasně soupeře přehrával a přesvědčivě zvítězil.

ZSO Hluboká n./Vlt. - FK BIZONI Č.Budějovice 2:3
Po pěkné akci otvíral skóre tohoto utkání ve 3. minutě hostující Roman Mertl. I poté byli hosté velice aktivní, ale prosadit se jim nepodařilo. Naopak po ojedinělé akci se podařilo ZSO vyrovnat. Dnes dobře hrající Bizoni ale našli rychlou odpověď po pěkné trefě Jakuba Wagnera strhli vedení na svou stranu. Do poločasu své vedení ještě navýšili. Ve druhém poločase svou aktivitu naopak zvýšili domácí, ale na skvěle chytajícího gólmana hostů Jiřího Halamky našli recept už jen jednou a Bizoni se mohli zaslouženě radovat z tříbodového zisku.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 3:3
Úvod utkání byl dlouho vyrovnaný, i když hosté měli herně navrch a neproměnili několik slibných gólových akcí. A proto byli v 18. minutě potrestáni vedoucím gólem domácích. Vedení utkání se měnilo z mužstva na mužstvo až skončilo spravedlivou remízou.

ORTH-MED Č.Budějovice "A" - NETÁHLA Č.Budějovice "A" 6:6
Hrály proti sobě dvě mužstva z popředí tabulky, takže byla znát vyrovnaná hra obou mužstev, která skončila také konečnou remízou.

SK STRABAG LUBRYCO Prachatice - ORTH-MED Č.Budějovice "A" 5:11
Domácí hráči si občas pletli protihráče se spoluhráči, a proto výsledek je tak jednoznačný, i když herně domácí hráli líbivou sálovku.