ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Z Panamerické kvalifikace v Mexiku postoupil na MS v roce 2019 v Argentině tým Kanady .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Ligovou tabulku střelců vede stále Haloda před Mackem a Preslem

zobrazit foto

9.1.2013, 16:00 | vložil: Petr Koseček

Tabulku střelců celostátní ligy vede stále zlínský Tomáš Haloda (na snímku ve žlutém dresu) před slavičínským Filipem Mackem a klatovským Antonínem Preslem, který se na vedoucí dvojici dotáhl na rozdíl dvou resp. tří branek.

Pořadí střelců CL:


1 Haloda Tomáš SMR Plus Zlín 18
2 Macek Filip SK Jerevan Slavičín 17
3 Presl Antonín SF TRIVEL Klatovy "A" 15
4 Prokeš Tomáš GIOIA Brno 10
4 Šnídl Petr CHEMCOMEX Praha "A" 10
5 Kraus Pavel SK SICO Jilemnice 9
5 Navrátil Petr VPS NOVABRIK Polička "A" 9
6 Kopecký Antonín SF TRIVEL Klatovy "A" 8
6 Ovčačík Jan GIOIA Brno 8
6 Švach Petr SK Jerevan Slavičín 8
7 Blabla Petr CHEMCOMEX Praha "A" 7
7 Fichtner Tomáš CHEMCOMEX Praha "A" 7
7 Janda Martin SF TRIVEL Klatovy "A" 7
7 Král Vojta VPS NOVABRIK Polička "A" 7
7 Sop Martin (D) CHEMCOMEX Praha "A" 7
8 Beránek Jaroslav J.K. Trans Varnsdorf 6
8 Both Milan SK Jerevan Slavičín 6
8 Cieslar Josef SMR Plus Zlín 6
8 Fišar Tomáš SK SICO Jilemnice 6
8 Havrda Ondřej CHEMCOMEX Praha "A" 6
8 Hnaníček Josef SK Jerevan Slavičín 6
8 Klimeš Milan GIOIA Brno 6
8 Meszaroš Milan SF TRIVEL Klatovy "A" 6
8 Mužík Petr SF TRIVEL Klatovy "A" 6
8 Strouhal Jan FK Adria Nový Bor 6
8 Uhlíř Tomáš CHEMCOMEX Praha "A" 6
8 Weinhard Rudolf BOMBARĎÁCI Větřní 6
9 Bordač Petr BOMBARĎÁCI Větřní 5
9 Cícha Radek SK Jerevan Slavičín 5
9 Doubravský Bohumír GIOIA Brno 5
9 Grznárik Jakub BOMBARĎÁCI Větřní 5
9 Hůlka David BOMBY K TYČI Vamberk 5
9 Jašek Marek GIOIA Brno 5
9 Julina Zdeněk SMR Plus Zlín 5
9 Kamas Michal CHEMCOMEX Praha "A" 5
9 Pulkert Ondřej CHEMCOMEX Praha "A" 5
9 Soukup Radek BOMBARĎÁCI Větřní 5
9 Valášek Martin BOMBY K TYČI Vamberk 5
9 Švach Tomáš SK Jerevan Slavičín 5
10 Abrhám Tomáš FK Adria Nový Bor 4
10 Brádle Lukáš SK SICO Jilemnice 4
10 Fojtík Bronislav SK Jerevan Slavičín 4
10 Frous Michal SF TRIVEL Klatovy "A" 4
10 Jaráb Michal FK Adria Nový Bor 4
10 Klouda Michal BOMBY K TYČI Vamberk 4
10 Kučera Miroslav J.K. Trans Varnsdorf 4
10 Matúš Lukáš SK Jerevan Slavičín 4
10 Mráz Ondřej BOMBY K TYČI Vamberk 4
10 Rada Jan J.K. Trans Varnsdorf 4
10 Šmeral Petr VPS NOVABRIK Polička "A" 4
11 Beránek Jiří J.K. Trans Varnsdorf 3
11 Ditrich Jaroslav /82/ (B) VPS NOVABRIK Polička "A" 3
11 Kovář Miroslav ml. VPS NOVABRIK Polička "A" 3
11 Kutra Tomáš SMR Plus Zlín 3
11 Marčík Lukáš SK SICO Jilemnice 3
11 Matějka Daniel SF TRIVEL Klatovy "A" 3
11 Rott Miroslav CHEMCOMEX Praha "A" 3
11 Ulman Tomáš SMR Plus Zlín 3
11 Volný Lukáš BOMBY K TYČI Vamberk 3
12 Babouček Jiří BOMBARĎÁCI Větřní 2
12 Bahleda Tomáš SF TRIVEL Klatovy "A" 2
12 Bělka Vojtěch BOMBY K TYČI Vamberk 2
12 Caisl Václav BOMBARĎÁCI Větřní 2
12 Caizl Pavel (90) FK Adria Nový Bor 2
12 Erneker Zdeněk FK Adria Nový Bor 2
12 Fic Jakub GIOIA Brno 2
12 Ginzel Zbyněk BOMBARĎÁCI Větřní 2
12 Hnilo Tomáš SMR Plus Zlín 2
12 Jaroš Mojmír SK Jerevan Slavičín 2
12 Jílek Tomáš VPS NOVABRIK Polička "A" 2
12 Kloubek Tomáš FK Adria Nový Bor 2
12 Klouda Petr BOMBY K TYČI Vamberk 2
12 Koseček Lukáš SK Jerevan Slavičín 2
12 Krčmář Aleš SMR Plus Zlín 2
12 Kučera Ondřej VPS NOVABRIK Polička "A" 2
12 Macko David GIOIA Brno 2
12 Michalčák Lukáš BOMBY K TYČI Vamberk 2
12 Netolický Roman VPS NOVABRIK Polička "A" 2
12 Ocelík Michal SK Jerevan Slavičín 2
12 Outrata Pavel GIOIA Brno 2
12 Petrželka František SF TRIVEL Klatovy "A" 2
12 Petrášek Josef BOMBARĎÁCI Větřní 2
12 Potužník Pavel BOMBY K TYČI Vamberk 2
12 Páral Radim BOMBY K TYČI Vamberk 2
12 Slobodian Rostislav SMR Plus Zlín 2
12 Stojaník Ondřej SMR Plus Zlín 2
12 Svoboda Martin BOMBARĎÁCI Větřní 2
12 Vašek Ota SK SICO Jilemnice 2
12 Vondra Miroslav (B) VPS NOVABRIK Polička "A" 2
12 Zadina Petr J.K. Trans Varnsdorf 2
12 Zoubek Tomáš SK Jerevan Slavičín 2
12 zxxx SMR Plus Zlín 2
12 zxxx SK Jerevan Slavičín 2
12 Šidla Ondřej GIOIA Brno 2
12 Šlechta Radek SK SICO Jilemnice 2
12 Švec Tomáš VPS NOVABRIK Polička "A" 2
12 Šála Lukáš SK Jerevan Slavičín 2
13 Baboul Jiří BOMBARĎÁCI Větřní 1
13 Beránek Václav BOMBARĎÁCI Větřní 1
13 Cícha Dalibor SK Jerevan Slavičín 1
13 Ditrich Jaroslav /59/ VPS NOVABRIK Polička "A" 1
13 Dostál Ondřej BOMBY K TYČI Vamberk 1
13 Havel Josef GIOIA Brno 1
13 Hromada Vlastimil SF TRIVEL Klatovy "A" 1
13 Illner Jakub SK SICO Jilemnice 1
13 Jägr Jiří J.K. Trans Varnsdorf 1
13 Jägr Tomáš J.K. Trans Varnsdorf 1
13 Kočí Radek SF TRIVEL Klatovy "A" 1
13 Ohnsorg Vít CHEMCOMEX Praha "A" 1
13 Outrata Roman GIOIA Brno 1
13 Pernica Radomír GIOIA Brno 1
13 Schwarz Daniel (C) SF TRIVEL Klatovy "A" 1
13 Smolík Jaroslav SK SICO Jilemnice 1
13 Soukeník Ondřej SMR Plus Zlín 1
13 Srkal Marek SK SICO Jilemnice 1
13 Studený Vít FK Adria Nový Bor 1
13 Svatek Jakub FK Adria Nový Bor 1
13 Uruba Ondřej SF TRIVEL Klatovy "A" 1
13 Voráček Jan SF TRIVEL Klatovy "A" 1
13 Zrzavý Lukáš GIOIA Brno 1
13 Šafránek Ondřej CHEMCOMEX Praha "A" 1
13 Šnorbert Martin SK SICO Jilemnice 1




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: