ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Z webu JK TRANS Varnsdorf - http://www.futsalvarnsdorf.cz

zobrazit foto

10.1.2013, 14:41 | vložil: Petr Koseček

Hned první sobotu v novém roce jsme vyráželi na další veledůležitý turnaj a to do Jilemnice. Prvním soupeřem nám byl Vamberk.

Na tento důležitý zápas jsme se poctivě připravovali, ale byl to soupeř, který do zápasu vstoupil lépe. Po 20 vteřinách šel do vedení, pak se hra přelévala z jedné strany na druhou a také přišly šance. Po jedné z nich Honza Rada v 11. minutě vyrovnal. Bohužel přišla hrubá chyba a soupeř šel opět v 18. minutě do vedení. Takto jsme to uhráli do poločasu. Ve druhém dějství nás podržel brankář Petrák, který skvělými zákroky držel náš tým stále ve hře. Od 30. minuty jsme soupeře přitlačili a nastalo zahazování šancí. Největší měl Jirka Beránek, ale trefil jen tyč odkryté brány. Brankář opět vychytal Jirku a přišel trest. Ve 39. minutě šel do odkryté obrany soupeř v přečíslení a rozhodl zápas ve svůj prospěch. Bylo to pro nás velké zklamání.

Po hodinové pauze nás trenér motivoval na mistra ligy z Poličky. Věděli jsme, že jen skvělou obranou můžeme v tomto zápase něčeho dosáhnout. Soupeř hrál dobře, ale naše obrana slavila úspěch. Bohužel jedno zaváhání a soupeř to v 17. minutě po individuální akci využil. Poločas jsme tedy prohrávali 1:0. Druhý poločas začal jako ten první, soupeř hrál a my skvěle bránili. Přišla naše ojedinělá šance a ve 28. minutě Honza Rada vyrovnal. Soupeř nás opět přitlačil, ale nemohl stále dát gól, až přišla osudná 39. minuta, kdy silou vůle dostali balón do brány a bylo rozhodnuto. Na odpověď už nezbyl čas.

Bohužel po skvělém výkonu jsme opět prohráli. Nezbývá než se dobře připravit na domácí turnaj, kde nejprve hostíme ADRII Nový Bor a pak ostříleného mistra CHEMCOMEX Praha.

J. K. TRANS Varnsdorf - BOMBY K TYČI Vamberk 1:3

J. K. TRANS Varnsdorf - NOVABRIK Polička 1:2
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: