Delegace rozhodčích a delegátů na 3.čtvrtfinále PLAY-OFF FUTSAL ligy – CL SF 24.2.2018 .....více v sekci Aktuality

Od 14 hodin se hrál turnaj v Rokytnici v O/h, Polička na úvod rozstřílela Větřní, Jihočeši si potom připsali důležité body s Vamberkem, Polička potvrdila formu a porazila Klatovy, v divoké přestřelce nakonec Klatovy otočily zápas s Vamberkem

12.1.2013, 13:13 | vložil: Petr Koseček

Od 14 hodin se hraje turnaj celostátní ligy v Rokytnici v Orlických horách, Polička na úvod vyzvala k souboji Větřní, které po dvou výhrách Nového Boru ve Varnsdorfu by mělo v Orlických horách také bodovat. Zápas však jihočeskému týmu vůbec nevyšel a od úřadujícího mistra inkasoval půltucet branek, kdy o výhře Poličky se prakticky rozhodlo už v prvním poločasu.

V dalším zápase nastoupil proti týmu z Větřní pořádající Vamberk, který stále ještě může promluvit do boje o postupovou osmičku do play off. Jihočeši utkání však zvládli na výbornou a připsali si tři důležité body do ligové tabulky. Východočechy mohou mrzet neproměněné šance z první půle, ale sálovka se hraje především na branky.

V dalším utkání nastoupila Polička proti Klatovům, zápas ale neměl jasného favorita. Hostům chybělo v Rokytnici několik hráčů, především Presl, který už válí za Táborsko v Tipsport cupu a také to bylo v první půli znát. Polička ji vyhrála o tři branky a nakročila k celkovému vítězství. To si ve druhém poločasu pohlídala a veze domů krásných 6 bodů, které se budou v konečném účtování určitě počítat.

V posledním duelu rokytenského turnaje se rodilo velké překvapení, kdy Vamberk vedl nad Klatovami po poločasu už 3:1. Příznivé skore ale ve druhé půli neudržel a v divoké přestřelce nakonec podlehl týmu z Pošumaví 4:5. Zápodočeši si připsali tři body a pozvali fanoušky na domácí turnaj 19. ledna. Vamberk podal sympatický výkon, ale nakonec se stále bude muset strachovat o konečný výsledek, neboť společně s Varnsdorfem se nad ním pořád vznáší hrozba baraže o 1. ligu.