Z Panamerické kvalifikace v Mexiku postoupil na MS v roce 2019 v Argentině tým Kanady .....více v sekci Aktuality

Od 10 hodin se hrál turnaj v brněnské hale VUT, nejdříve proti sobě nastoupila domácí Gioia a slavičínský Jerevan, po půli 2:2 vyhrálo Brno nakonec 6:4, Gioia využila domácího prostředí a porazila i Zlín

13.1.2013, 09:18 | vložil: Petr Koseček

V neděli se od 10 hodin hrál turnaj v brněnské hale VUT, nejdříve proti sobě nastoupila domácí Gioia a slavičínský Jerevan. Pro tým z Brna to bulo důležité utkání v boji o postupovou osmičku, neboť protivníci se nepříjemně na Gioiu dotahují a potvrdil to zejména Nový Bor ziskem šesti bodů v sobotním turnaji ve Varnsdorfu. Slavičané mohou hrát poměrně v klidu, včerejší výsledky jim s předstihem zajistily účast v elitní osmičce, teď půjde jen o vylepšení postupové pozice. Poločasový stav je zatím 2:2. Ve druhém poločasu Gioia zvýšila obrátky a dovedla zápas k důležité výhře v poměru 6:4 a oplatila tak Valachům porážku ze zlínské haly.

Ve druhém utkání nastoupí Gioia od 11 hodin proti Zlínu, který vyhlásil konkurs na střelce a dá se tak očekávat kvalitní utkání dvou futsalově vyspělých týmů.
Sestava Zlína: Dobeš-Krčmář, Stojaník, Cieslar, Červenka, Julina, Chvíla, Světlík, Hnilo a Ulman. Do utkání lépe vstoupil Zlín, který záhy vedl 2:0 po brankách Juliny a Ulmana, domácí tým však stačil do půle srovnat skore. Zápas se lámal ve druhém poločasu, kdy hráči z města obuvi doplatili na neproměňování svých obrovských šancí, čehož brněnský tým využil k zisku tří cenných bodů.