ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Gioia využila naplno domácího prostředí a získala 6 důležitých bodů

zobrazit foto

14.1.2013, 14:45 | vložil: Petr Koseček

Z webu http://www.fcgioia.cz
Včera pokračovala Celostátní liga sálového fotbalu - futsalu a Gioia doma přivítala dva celky z Valašska Jerevan Slavičín a SMR Plus Zlín .

"Věděli jsme co nás čeká a o co hrajeme jelikož výsledky ze soboty na nás vytvořily tlak a tím pádem situace zněla jasně bodovat v obou utkáních , abych řekl pravdu na Slavičín jsme si věřily tím nechci říct, že je to špatný soupeř , protože by jinak nebyly na 2. místě tabulky, ale jejich styl hry je spíše takový fotbal v hale hodně soubojů, důraz a hlavně nás hnala vzpomínka na souboj ze Zlína kde jsme po půli vedli 4:2 a prohráli 8:4 a to jen díky naší špatné disciplíně.

V sestavě se udělalo pár změn oproti minulému týdnu k stabilním hráčům Bartoňovi, Havlovi, Pernicovi, Prokešovi T., Ovčačíkovi , Klimešovi přibyly Outrata Roman a poprvé v sezoně nastoupil Martin Duša. Bohužel Pavel Outrata nemohl nastoupit protože musel zůstat doma s nemocným malým synem. A ve druhém utkání nás čekal silný Zlín, který dojel v silné sestavě kromě brankáře Soukeníka , kterého jsme viděl na tribuně stát.

Musím říct, že Zlín patří úplně někam jinam v tabulce než momentálně je , protože i proti nám ukázali , že jsou to výborní futsalisté a nechápu že se nachází až na 7. místě tabulky, ale můj tým ukázal bojovného ducha a že jsme parta. Ve správné chvíli dokázali zabrat a doufám , že na toto navážeme ve zbytku soutěže. " řekl k nominaci a soupeřům Jakub Prokeš.

Gioia Brno - Jerevan Slavičín 6:4 (2:2)

branky Gioii: Prokeš Tomáš 3x, Ovčačík 2x , KlimešGioia Brno - SMR Plus Zlín 4:3 (2:2)

branky Gioii: Ovčačík 2x, Outrata R., Havel

Sestava: Bartoň - Pernica, Havel, Duša - Prokeš, Klimeš, Ovčačík , Outrata R.
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: