ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Portál Naše Pojizeří - Jilemničtí po dvou turnajích Celostátní ligy klesli na šesté místo .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Krkonošský deník - Prokletý Varnsdorf, Jilemnice jede s prázdnou

zobrazit foto

15.1.2013, 14:31 | vložil: Petr Koseček

Jilemnice - Stejně jako v prosinci, tak i tentokrát odjeli sáloví fotbalisté Sica Jilemnice z haly ve Varnsdorfu s prázdnou. V oslabené sestavě nestačili v krajském derby na Nový Bor, nakonec ztratili i vyrovnané utkání s dosud neporaženým lídrem Celostátní ligy.


„Je to tak. Jakoby pro nás varnsdorfská hala byla začarovaná. Ale mohli jsme si za to teď sami. V prvním utkání jsme hráli špatně," řekl předseda Sica Milan Szabo.

V brance v obou zápasech nastoupil Porkert, celkem chybělo týmu z Krkonoš až sedm hráčů. Navíc už ve druhé minutě se trefil Caizl. Naštěstí hned o minutu později vyrovnal Vašek. Soupeř ale do kabin odcházel s dvoubrankovým náskokem i proto, že hrající kouč Kraus neproměnil za stavu 1:2 devítimetrový kop. „To byl podle mě hlavní zlom. Kraus mířil do horních pater branky, kde mu pokus mohutný gólman Boru chytil. Jsou to zbytečně ztracené body," byl smutný Szabo.

Jilemnice - Nový Bor 2:4 (1:3)

Branky: 3. Vašek, 36. Kraus - 2. Caizl, 11. Jaráb, 19. Erneker, 27. Abrhám.


Jilemnice po celý ročník živí naději na druhé místo po základní části. Pokud se chtěla udržet v těsném kontaktu se stříbrnou pozicí, musela přehrát dosud neporažený vedoucí pražský celek.

Jilemnice nastoupila tentokrát s vervou. Dodržovala taktické pokyny a hrála vyrovnanou partii. Ačkoliv oba týmy v prvních sekundách zápasu vstřelily branku, gólové hody se nekonaly.

„Oproti úvodnímu zápasu to bylo jako nebe a dudy. Myslím, že jsme měli i víc šancí, ale Chemcomex nakonec ve druhé půli rozhodl. Ale souhlasím s tím, co napsal delegát. Zápasu by více slušela remíza. Bohužel, na kdyby se nehraje, a tak musíme zabojovat příště," sdělil Milan Szabo. Před posledními dvěma turnaji je Jilemnice pátá.


Jilemnice - Chemcomex Praha 1:2 (1:1)

Branky: 1. Fišar - 2. Blabla, 32. Rott. SK Sico SC Jilemnice: Porkert - Kraus, Vašek, Paulů, Šnorbert, Stránský, Smolík, Fišar.

Výsledky: Varnsdorf - Nový Bor 2:3, Vamberk - Větřní 1:3, Polička - Větřní 6:0, Vamberk - Klatovy 4:5, Polička - Klatovy 5:2, Varnsdorf - Chemcomex 2:5, Brno - Slavičín 6:4 (2:2), Brno - Zlín 4:3 (2:2).

Autor: Jaroslav Pich
Ilustrační foto Autor: Zdeněk Matura
Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    23
2. VPS NOVABRIK Polička   22
3. Futsal Zlín   15
4. AC Sparta Praha   14
5. Šakalí hněv Moravská Třebová   14
6. SK SICO SC Jilemnice   14
7. FK Adria Kladno   11
8. Amor Vyškov   9
9. BOMBARĎÁCI Větřní   6
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: