ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Nejlepší střelec Celostátní ligy Tomáš Haloda zaznamenal ve Zlínském krajském přeboru hattrick .....více v sekci AktualityAKTUALITY

 
 

Krkonošský deník - Prokletý Varnsdorf, Jilemnice jede s prázdnou

zobrazit foto

15.1.2013, 14:31 | vložil: Petr Koseček

Jilemnice - Stejně jako v prosinci, tak i tentokrát odjeli sáloví fotbalisté Sica Jilemnice z haly ve Varnsdorfu s prázdnou. V oslabené sestavě nestačili v krajském derby na Nový Bor, nakonec ztratili i vyrovnané utkání s dosud neporaženým lídrem Celostátní ligy.


„Je to tak. Jakoby pro nás varnsdorfská hala byla začarovaná. Ale mohli jsme si za to teď sami. V prvním utkání jsme hráli špatně," řekl předseda Sica Milan Szabo.

V brance v obou zápasech nastoupil Porkert, celkem chybělo týmu z Krkonoš až sedm hráčů. Navíc už ve druhé minutě se trefil Caizl. Naštěstí hned o minutu později vyrovnal Vašek. Soupeř ale do kabin odcházel s dvoubrankovým náskokem i proto, že hrající kouč Kraus neproměnil za stavu 1:2 devítimetrový kop. „To byl podle mě hlavní zlom. Kraus mířil do horních pater branky, kde mu pokus mohutný gólman Boru chytil. Jsou to zbytečně ztracené body," byl smutný Szabo.

Jilemnice - Nový Bor 2:4 (1:3)

Branky: 3. Vašek, 36. Kraus - 2. Caizl, 11. Jaráb, 19. Erneker, 27. Abrhám.


Jilemnice po celý ročník živí naději na druhé místo po základní části. Pokud se chtěla udržet v těsném kontaktu se stříbrnou pozicí, musela přehrát dosud neporažený vedoucí pražský celek.

Jilemnice nastoupila tentokrát s vervou. Dodržovala taktické pokyny a hrála vyrovnanou partii. Ačkoliv oba týmy v prvních sekundách zápasu vstřelily branku, gólové hody se nekonaly.

„Oproti úvodnímu zápasu to bylo jako nebe a dudy. Myslím, že jsme měli i víc šancí, ale Chemcomex nakonec ve druhé půli rozhodl. Ale souhlasím s tím, co napsal delegát. Zápasu by více slušela remíza. Bohužel, na kdyby se nehraje, a tak musíme zabojovat příště," sdělil Milan Szabo. Před posledními dvěma turnaji je Jilemnice pátá.


Jilemnice - Chemcomex Praha 1:2 (1:1)

Branky: 1. Fišar - 2. Blabla, 32. Rott. SK Sico SC Jilemnice: Porkert - Kraus, Vašek, Paulů, Šnorbert, Stránský, Smolík, Fišar.

Výsledky: Varnsdorf - Nový Bor 2:3, Vamberk - Větřní 1:3, Polička - Větřní 6:0, Vamberk - Klatovy 4:5, Polička - Klatovy 5:2, Varnsdorf - Chemcomex 2:5, Brno - Slavičín 6:4 (2:2), Brno - Zlín 4:3 (2:2).

Autor: Jaroslav Pich
Ilustrační foto Autor: Zdeněk Matura
Liga Mistru 2018
1. Torpedo Mami   6
2. VPS Novabrik Polička   3
3. Association Futsal Puget   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Volga Saratov   6
2. Soiuz-Energo Bobrijsk   3
3. Association Dracénoise de Futsal - ADF   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

1. Jezidy Rjazan   6
2. CHEMCOMEX Praha   3
3. Lund Futsal   0
Rozlosovani
Tabulka
Strelci

Play Off:
Finale:
Volga-Torpedo 0:0 (0:0)
Semifinale:
Policka-Volga 2:4 (1:3)
Chemcomex-Torpedo 2:5 (2:0)
Ctvrtfinale:
Volga-Puget 7:1 (5:0)
Torpedo-Lund 10:0 (3:0)
Jezidy-Policka 2:2 (1:1) pen 3:4
CHEMCOMEX-Bobrijsk 6:4 (4:1)
Vysledky
Strelci

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2018 ČFSF - Futsal | admin: