ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


Výsledky utkání 9.hracího dne KL SF Zlín – utkání o konečné umístění: .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

Českobudějovická sálovka: Oba lídři sálovky uhájili první příčku

zobrazit foto

6.3.2013, 14:54 | vložil: Petr Koseček

V Lišově a na Hluboké se uzavřely brány letošní okresní sálovky. V posledním turnaji obou lig uhájilo vedení Božolé, které obhájilo loňský triumf, druhou okresní ligu pak opanovalo mužstvo Rudolfova. Sestup do nejnižší soutěže po několika letech záchranářských prací tentokrát neminul celek Dokova, který v posledním turnaji předstihlo béčko Netáhel.


1. okresní liga – výsledky

Hojná Voda – Lišov 2:7 (1:2)
Záruba 2 – Hlas 3, Červenka 2, Dvořák, O. Mach

Netáhla B – Lišov 3:4 (1:1)
Dvořák 3 – Fiktus, Hlas, Červenka, O. Mach

Strojírna Honner – Hojná Voda 7:2 (4:1)
Maruška 4, Šindelář 2, Heindl – Górny, Záruba, ŽK 1:2 (Lošek – Kubalák, Socher)

Netáhla B – Leges 7:1 (3:1)
Dvořák 4, Jaroš 2, Tříska – Kramář

T. Sviny – Strojírna Honner 1:5 (0:3)
Husa – Heindl, Formánek, Maruška, Kalášek, Lávička, ŽK 1:0 (Husa), MK 1:0 Tácha)

Izogarant – Leges 3:5 (1:4)
R. Tibitanzl 2, Douda – Winkler 4, Medek

Doubravice – T. Sviny 4:2 (2:0)
Vazač 2, J. Češka, Hrdlička – Buřič, ŽK 0:1 (Štrachal)

Izogarant – Božolé 2:3 (1:2)
Gombita, R. Tibitanzl – Hanousek 3, ŽK 2:0 (Gombita, Čáp), ČK 1:0 (Gombita)

Dokov – Doubravice 3:7 (1:3)
Dvořák, Voleman, Sosna – J. Češka 3, Holzer 2, Vazač, Kaločaj, ŽK 0:1 (Holzer)

Dokov – Božolé 0:9 (0:5)
Novák, Kasper 2, Kalina, Toman, Hanousek, Klíma, Kubata

Konečná tabulka
1. Božolé 12 – 3 – 3 105:74 39
2. Lišov 11 – 4 – 3 94:69 37
3. Hojná Voda 10 – 1 – 7 111:72 31
4. Doubravice 9 – 4 – 5 68:60 31
5. Strojírna 9 – 2 – 7 77:75 29
6. T. Sviny 8 – 1 – 9 89:92 25
7. Leges 5 – 4 – 9 90:98 19
8. Izogarant 5 – 3 – 10 66:78 18
9. Netáhla B 5 – 0 – 13 45:77 15
10. Dokov 3 – 4 – 11 54:104 13

Nejlepší střelec soutěže: 39 – Záruba (H. Voda)

2. okresní liga – výsledky

Drahotěšice – Jávři 1:9 (0:3)
J. Klečka – Škarda 4, Vazač 3, Zimandl 2

Adamov – Drahotěšice 9:3 (3:2)
Zayml 4, Koranda 3, D. Nárovec, Kolařík, ŽK 1:0 (Kolařík)

Jávři – Demolice B 4:1 (1:1)
Vazač, Škarda 2 – Kroka

Playmakers – Adamov 0:7 (0:4)
Zayml 4, Koranda 2, D. Nárovec

Demolice B – Labužníci 7:4 (2:3)
Staněk 3, Türk 2, Kroka, Kropík – Šísl 2, Novák, Koňarik, ŽK 1:0 (Türk)

Černý Bez – Playmakers 0:13 (0:8)
Kapoun, Vaňas 5, Baloun 2, Radosta

Labužníci – Izogarant B 6:6 (3:1)
Koňarik 4, Šísl 2 – Stropek 4, Horský 2, ŽK 0:2 (Fiala, Podlešák)

Tex.Color B – Černý Bez 10:3 (6:0)
Mendlík 4, Kubát, Novotný 2, Benkovský, Štěpánek – Vajgel 2, Had

Izogarant B – Orth.Med B 5:11 (0:2)
Stropek 2, Podlešák, Tampír, Horský – Pešula 4, Kovačičin 3, Záveský 2, Riegel, Rambousek, ŽK 0:1 (Alenka)

Archeus – Tex.Color B 8:3 (4:3)
Šauer 4, Vansa, Chmátal, Beneda, Lysina – Novotný 2, Mendlík

Rudolfov – Orth.Med B 4:1 (2:0)
Pouzar 3, Vaněček – Alenka, ŽK 1:1 (R. Zachara – Kovačičin)

Archeus – Rudolfov 8:6 (5:5)
Vansa 5, Chmátal 2, Pacholík – Pouzar 4, Vaněček, Bajer, ŽK 0:1 (Pouzar), MK 1:2 (Vansa – Pouzar, Vaněček)

Konečná tabulka
1. Rudolfov 13 – 3 – 4 125:92 45
2. Archeus 14 – 2 – 6 151:86 44
3. Orth.Med B 14 – 2 – 6 120:74 44
4. Adamov 13 – 3 – 6 139:91 42
5. Demolice 13 – 1 – 8 141:107 40
6. Jávři 11 – 5 – 6 107:62 38
7. Tex.Color B 10 – 1 – 11 109:118 31
8. Izogarant B 6 – 4 – 12 98:139 22
9. Labužníci 6 – 4 – 12 125:146 22
10. Playmakers 6 – 1 – 15 85:131 19
11. Drahotěšice 6 – 0 – 16 68:156 18
12. Černý Bez 3 – 4 – 15 92:169 13

Nejlepší střelec soutěže: 66 – Horák (Demolice B)


připravil: Luboš Zabilka




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 0:0 (z 0:0)
Sparta - Zlín/Sakali 0:0 (z 0:0)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Sakali - Zlín 6:3 (z 1:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: