Zlín zná své soupeře na Mistrovství světa klubů v mikrofutsalu ve Španělsku .....více v sekci Aktuality

MÍSTO KONÁNÍ: SH Slavia Praha
ÚČASTNÍCI: 8 družstev/7 zástupců krajů a 1 pořadatel/, rozlosovaných do dvou skupin po čtyřech.
Rozlosování do skupin proběhne tak, že v jednom koši bude umístěno 6 názvů družstev účastníků /bez nasazených/ a v druhém koši název skupiny a pořadové číslo: A2,A3,A4,B2,B3,B4. Losující vytáhne z jednoho koše název družstva a z druhého koše skupiny s pořadovým číslem. Nasazenými družstvy jsou A1-postupující z krajského poháru MŠSF Praha a B1-družstvo pořadatele. Losování proběhne 2.3.2013 na semifinálovém a finálovém turnaji play- off CL SF a bude týž den zveřejněno na webu ČFSF.
SYSTÉM SOUTĚŽE: ve skupinách každý s každým jednokolově, první dvě družstva ze skupiny postupují do semifinále „křížem“ proti postupujícím družstvům z druhé skupiny, vítězové semifinálových utkání postupují do finále.
PREZENCE: prezence družstev proběhne u delegáta turnaje vždy nejpozději 30 minut před prvním utkáním družstva.
NÁKLADY NA SOUTĚŽ: náklady na soutěž se hradí ze startovného, vyrovnání nákladů hradí pořadatel.
STARTOVNÉ: 3 000 Kč, doplatek k již zaplacené záloze startovného složí družstva v hotovosti při prezenci u delegáta turnaje. Družstva, za které nebyla uhrazena záloha uhradí na místě celé startovné.
ZÁLOHA NA POKUTY: každé družstvo složí při prezenci na turnaji zálohu na pokuty v částce 2000 Kč. Z této zálohy budou družstvu automaticky strhávány poplatky při neplnění povinností určených Propozicemi soutěže a řády ČFSF dle Sazebníku pokut. Po ukončení turnaje bude družstvům záloha (nespotřebovaná část) vrácena.
VYHODNOCENÍ: Vítěz obdrží putovní pohár, sportovní trofej a získává právo účasti v následujícím ročníku poháru UEFS. Poražený finalista a oba poražení semifinalisté obdrží sportovní trofeje.

TECHNICKÁ USTANOVENÍ
PRAVIDLA a ŘÁDY: hraje se podle platných pravidel, řádů a směrnic ČFSF. Kompletní znění je uvedeno na: www.futsal-salovyfotbal.com
HRACÍ DOBA: Ve skupinách 2 x 15 minut hrubého času, v semifinále a finále 2 x 20 minut hrubého času. Pro všechna utkání platí, že v případě stavu o 2 branky a méně se bude hrát poslední 3 minuty 2. poločasu na čistý čas.
DELEGACE ROZHODČÍCH: pro řízení utkání budou rozhodčí delegováni KR ČFSF, kteří budou vykonávat funkci I. a II. rozhodčího, funkci zapisovatele a časoměřiče.
ČLENSKÉ PRŮKAZY: k utkáním se družstvo prezentuje členskými průkazy a soupiskou. Vedoucí družstva předloží delegátovi při prezenci průkazy a soupisku družstva ke kontrole. Po skončení svého posledního utkání na turnaji si průkazy a soupisku u delegáta vyzvedne
ZÁPIS Z UTKÁNÍ: vedoucí družstva se musí 20 minut před každým utkáním svého družstva dostavit k delegátovi turnaje, kde vypíše ZU. Hráči budou v ZU uvedeni postupně dle čísel dresů. Po skončení utkání se kapitáni obou týmů odeberou s rozhodčími do kabiny delegáta turnaje a svým podpisem potvrdí pravdivost ZU.
ČEKACÍ DOBA: není
HODNOCENÍ VÝSLEDKŮ: výhra se oceňuje 3, remíza 1 a prohra 0 body.
VYLOUČENÍ: MK po 2. ŽK bez zápisu – stop na 1 utkání nepodmíněně, u přímo udělených ČK, MK, nebo MK po 2. ŽK se zápisem, DK jednotlivé přestupky vyřeší na nejbližším zasedání DK.
JEDNÁNÍ KOMISÍ: za projednávání přestupků družstva proti PS, PSF a řádům ČFSF bude družstvu stržen z vratné zálohy poplatek ve výši 500 Kč

19.15 vyhlášení výsledků

Pozor! Časy utkání jsou pouze orientační. Družstva musí být ve skupinách připravena nastoupit k utkání ihned po skončení utkání předcházejícího. Mezi posledním utkáním ve skupině a prvním semifinále bude mít případně postupující družstvo přiměřenou přestávku (max. 15 minut), stejně tak mezi SF2 a finále.