ČESKÁ FEDERACE SÁLOVÉHO FOTBALU
FUTSAL


V sobotu proběhne v Praze Ligové grémium .....více v sekci Aktuality



AKTUALITY

 
 

V Poháru Národů v Platja de Aro se ve finále utkají Rusko a Belgie, LIVE přenosy můžete sledovat zde - http://uefs.eu/retrasmision-deportiva_inglish.htm

zobrazit foto

9.3.2013, 10:37 | vložil: Petr Koseček

Ve španělském Platja de Aro pokračoval Pohár Národů, Rusové v semifinálovém utkání se hodně nadřeli na výhru nad Baskickem, favorizovaní Belgičané si nakonec poradili se Španělskem. Dnes se hraje nejdříve utkání o 3. místo a od 19,30 hodin finále Poháru Národů.

LIVE přenosy z Poháru Národů můžete sledovat zde - http://uefs.eu/retrasmision-deportiva_inglish.htm


Program utkání a los skupin - COMPETITION SCHEDULE

GROUP "A"

1- BELGIUM
2- EUSKADI
3- MOLDOVA


GROUP "B"

1- RUSSIA
2- GAMBIA
3- SPAIN




05/03/2013
10:30 h. RUSSIA – GAMBIA (Group A) 17:1
12:00 h. BELGIUM – MOLDOVA (Group B) 9:6

06/03/2013
12:00 h. GAMBIA - SPAIN (Group A) 1:9
18:00 h. Opening Ceremony
18:15 h. EUSKADI - BELGIUM (Group B) 1:4

07/03/2013
10:30 h. MOLDOVA – EUSKADI (Group B) 3:4
12:00 h. SPAIN - RUSSIA (Group A) 0:7

08/03/2013
18:00 1st Semifinal 1st GROUP "A" BELGIUM - 2nd GROUP "B" SPAIN 5:3
19:30 2nd Semifinal 2nd GROUP "A" EUSKADI - 1st GROUP "B" RUSSIA 2:3

09/03/2013
18:00 h. 3rd Place game EUSKADI - SPAIN

19:30 h. F I N A L RUSSIA - BELGIUM

20:45 h. Closing Ceremony




Celostátní liga 2018/19
1. CHEMCOMEX Praha    38
2. VPS NOVABRIK Polička   29
3. Futsal Zlín   24
4. AC Sparta Praha   23
5. BOMBARĎÁCI Větřní   17
6. Šakalí hněv Moravská Třebová   16
7. FK Adria Kladno   8
8. SK SICO SC Jilemnice   4
Dlouhodobá část:
Rozlosování ...
Tabulka CL ...
Střelci ...
Play Off:
Finále:
Chemcomex - Sparta 5:4 (4:4) po prodl.
O 3. místo:
Zlin - Kladmo 10:8
Semifinále:
Chemcomex - Kladno 8:2 (z 2:0)
Zlin - Sparta 5:5 (z 0:1)
Čtvrfinále:
Jilemnice- Chemcomex 1:5 (z 0:2)
Kladno - Polička 4:1 (z 2:0)
Zlin -Sakali 7:5 (z 2:1)
Vetřní -Sparta- 0:3 (z 0:2)
Výsledky ...
Střelci ...
Český pohár 2019/20
Skupina A
Skupina B
Play Off
Semifinále:
Chemcomex-Budejovice 7:2 (5:0)
Zlín-Moravska Trebova 2:1 (0:0)
Finále:
Chemcomex-Zlin 6:1 (5:0)

Facebook


Hrej s námi


UEFS Bison Sportswear
nahodny obrazek

Copyrights © 2005 - 2020 ČFSF - Futsal | admin: